Діти загиблих воїнів АТО отримали подарунки до Дня Святого Миколая

18.12.20

19 грудня - в День Святого Миколая розпочинаються найказковіші дні в році – новорічно-різдвяні свята, і це якраз час для загадування бажань та отримання подарунків. Тож всі діти з нетерпінням очікують на новорічні дива та подарунки.

Не забувають про це і керівники Вінницького району. Напередодні Дня Святого Миколая голова Вінницької районної ради Ігор Шутак, його заступник Григорій Дерун  та голова Вінницької районної державної адміністрації Євгеній Луценко зустрілись з дітьми українських воїнів, чиї батьки загинули в зоні АТО чи під час ООС.

Ігор Шутак та Євгеній Луценко привітали дітей з цим чудовим, світлим та добрим святом, побажали благословення від Святого Миколая, здійснення мрій, здоров’я та миру в кожній родині.

«Із завмиранням сердець на Святого Миколая чекають діти, бо переконані, що він не омине їхньої домівки, неодмінно принесе подарунки. Для дітей це свято завжди бажане, адже в їхньому прекрасному дитячому світі, за їхніми найщирішими переконаннями, саме в День Святого Миколая здійснюються найпотаємніші і найфантастичніші дитячі мрії. А ще цього дня діти звикли отримувати найкращі для них подарунки, і ця добра традиція – приносити малюкам радість – усе більше входить у наше життя. Тож хай Ваші мрії збуваються, а посмішки на Ваших обличчях будуть якомога частіше», - зазначив у своєму вітальному слові Ігор Шутак.

Після привітань діти отримали солодкі подарунки та грошові допомоги. Зворушлива мить вітання, дитячі посмішки та щасливі очі дітей - найбільша подяка для дорослих. 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація