Директор ПСП «Фортуна» Валерій Кравчук вчергове підтвердив, що благодійність існує

27.11.20

Благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердив директор приватного сільськогосподарського підприємства «Фортуна» Валерій Кравчук, котрий надав для пацієнтів КНП «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради благодійну допомогу у вигляді 300 кг муки, 40 кг гречки, 50 кг рису та 40 л олії. 

Добрі справи не залишаються непоміченими. Цей приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи матеріальну допомогу в цей нелегкий для всіх час, Ви даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

ВІнницька районна рада та колектив КНП «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради висловлює благодійнику Валерію Кравчуку щиру вдячність за цю безкорисну допомогу лікарні, яка особливо важлива у такий важкий час. Ваша допомога – це неоціненний внесок і відчутна підтримка наших пацієнтів. Хочеться побажати Валерію Кравчуку усіляких гараздів, здоров’я, процвітання та висловити сподівання на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки нашої лікарні.

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація