«Діамантове намисто – 2018»: у Вінницьких Хуторах віншували цвіт освітянської молоді

25.05.18

23 травня у Районному будинку культури, що у Вінницьких Хуторах, відбулося, вже традиційне, свято «Діамантове намисто». Воно зібрало розумних, обдарованих, талановитих учнів загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів. Саме так щорічно наприкінці навчального року нагороджують та віншують найкращих дітей та підлітків краю, котрі стали переможцями та призерами районних, обласних, всеукраїнських, міжнародних, учнівських олімпіад, конкурсів та змагань.

Привітати та подякувати інтелектуалам за їх здобутки  та нагороди завітали очільники Вінницьких районних ради Сергій Сітарський та державної адміністрації Михайло Демченко, заступник голови Вінницької райради Олексій Плакида,начальник відділу освіти РДА Світлана Томусяк, очільниця КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Олена Наскальна, голова РО ВФСТ «Колос» АПК України Родіон Юсумбелі та інші почесні гості.

- Найперше хочеться подякувати нашій молоді, яка наполегливо здобуваючи перемоги, бере активну участь у конкурсах та змаганнях й прославляє терени краю, - наголосив Сергій Сітарський. - Сьогоднішнє свято зібрало в ошатній залі цвіт освітянської молоді району. Адже саме ці обдаровані діти є цінністю та майбутнім держави. Сподіваюсь, що через рік у цій залі буде ще більше переможців, які гідно представлять наш район на різноманітних змаганнях. Хочеться подякувати школярам за їх наполегливість, любов до знань, а вчителям, педагогам, наставникам, батькам за те, що вони допомагають їм підкорювати вершини, направляють їх таланти у правильне русло.

До вітань долучилися й Михайло Демченко, Світлана Томусяк та Олена Наскальна. На адресу переможців всеукраїнських, обласних, районних і шкільних олімпіад, різноманітних спортивних та мистецьких конкурсів лунали щирі слова захоплень та привітань.

Затим почесні гості почергово вручили 23 Подяки райдержадміністрації й районної ради молодій інтелектуальній, спортивній та творчій еліті району - переможцям ІV та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, а також їх наставникам та батькам Почесні грамоти та подяки, квіти і подарунки. 

Дипломи та Грамоти відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації 165 учням – переможцям ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, кращим вихованцям позашкільних закладів освіти вручили начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Томусяк та директор КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради  Олена Наскальна. Вони зосередили увагу на тому, що обдаровані учні – це майбутнє нашої країни, саме від них залежить її розвиток та процвітання. Подякували учням, вчителям та батькам за плідну працю, досягнуті результати на рівні району, області та країни.

Дипломами Департаменту освіти та науки Вінницької облдержадміністрації, Дипломами та Подяками відділу освіти райдержадміністрації нагородили учнів, які стали переможцями ІІ, ІІІ та VІ етапів Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів, турнірів, змагань.

За результатами 2017-2018 навчального року учень Марценюк Андрій (Якушинецька середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - гімназії) став переможцем IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії; учениця Крива Ольга (Гавришівська середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів) стала учасником ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології; учениця Палазюк Вікторія (КЗ «Великокрушлинецький навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I-II ступенів – дошкільний навчальний заклад») стала учасником ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Грамоти, Подяки та Дипломи Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації отримали переможці та учасники обласного конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія», обласного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії -2018».

Гарний настрій присутнім подарували й аматори сцени. Вони радували глядачів енергійними танцями, акробатичними номерами, мелодійними піснями та чарівною музикою.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація