Державних службовців Вінницького району привітали з професійним святом

24.06.19

21 червня в залі засідань районної ради з нагоди професійного свята - Дня державного службовця, відбулись урочистості. Привітати державних службовців Вінницького району завітали голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський та голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко. 

Професійна діяльність державних службовців заслуговує шани, поваги і підтримки. Адже державні працівники – перші, до кого звертаються наші мешканці за різноманітною допомогою. Це стосується вирішення різних питань, а в першу чергу – соціально важливих.

У своєму вітальному слові голова районної ради Сергій Сітарський зазначив: «Шановні державні службовці! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби. Ви працюєте на благо нашої держави та творите історію Вінницького району. Як говорив в свій час видатний політичний діяч Отто фон Бісмарк: «Державою, в якій гарні чиновники, але погане законодавство, можна керувати. Але, якщо будуть погані чиновники, то не врятує жодне законодавство». Тому, сьогодні завдяки Вам, ми маємо 27 років незалежної держави і з гордістю говоримо «Слава Україні». З такими чиновниками, як Ви наша держава має право на майбутнє. Вона була, є і буде. Адже це все Ваша щоденна, кропітка та відповідальна праця.  В сьогоднішніх умовах не зовсім легко виконувати функції держави, робота в органах державної влади іноді не зовсім помітна, але досить важлива і потрібна. Ви несете велику відповідальність перед людьми, адже надаєте їм ряд послуг. Ми пишаємося нашими державними службовцями, які є професіоналами. У Вінницькому районі гарна команда, чудовий колектив, який багато років працює на процвітання району і загалом Вінницької області. Тож бажаю, щоб і держава дбала про своїх працівників, забезпечивши достойну заробітну плату та соціальні гарантії, аби Ви всі пишалися тим, що працюєте державними службовцями на благо нашої держави. Зичу всім Вам і Вашим родинам добра, щастя, благополуччя та достатку Слава вам! Слава Україні».  

Голова районної державної адміністрації Михайло Демченко теж привітав свій колектив з професійним святом, побажавши посадовцям органів виконавчої влади здоров’я, достатку, радості, добра та Божого благословіння.

28 представників державної служби району були нагороджені грамотами районної державної адміністрації та районної ради, грошовими преміями.

Яскравою, різножанровою та насиченою концертною програмою, підготовленою фахівцями відділу культури та туризму райдержадміністрації, порадували присутніх аматори сцени.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація