Державних службовців Вінницького району привітали з професійним святом

25.06.18

23 червня, в день професійного свята - Дня державної служби,  залі засідань Вінницької районної ради відбулися святкові урочистості. Цей празник за рішенням Генеральної Асамблеї ООН щорічно 23 червня святкує весь світ. В Україні – це свято доволі молоде, адже лише з 2003 року наші співвітчизники почали вітати тих, хто створює усі умови для побудови громадянського суспільства.

 

Із вітальним словом, щирими побажаннями, словами вдячності до винуватців свята звернулись голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський та заступник голови Вінницької районної державної адміністрації Олег Бегус.

Сергій Сітарський відзначив: «Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята. Звичайно, кожен державний службовець виконує певні функції держави на певній території і це є великою відповідальністю. Впевнено можу сказати, що державна служба була, є і буде. Але хочеться зазначити, що хотілось би, щоб держава гідно дбала про тих, хто виконує її завдання. Всі Ви є професіоналами своєї справи. Тому бажаю Вам достойної винагороди за Вашу працю, адже однією з умов процвітаючої країни є гідне ставлення держави до державних служдовців, до тих, хто виконує її завдання і робить успішною. Ви з великою відповідальністю ставитесь до своїх обов’язків, тому наша держава повинна бути процвітаючою і гідно дбати про своїх службовців, які теж є частиною країни і заслуговують на краще життя. Бажаю,гідно виконуючи усі поставлені завдання, в нагороду отримувати повагу, фінансове забезпечення і впевненість у завтрашньому дні. Здоров’я Вам, щастя, достатку і мирного неба над нашою країною».

«Вітаю всіх державних службовців з державним святом! Сьогодніперед нашою країною стоїть дуже багато викликів, впроваджується багато реформ практично в усіх галузях. Тому,як ніколи, існуєпотреба впрофесійних кадрах. Адже від Вашого професіоналізма залежить, чи будуть вони успішними, чи принестуь вони користь людям, чи ні. Отож, хочу подякувати всім за професійну роботу, за те, що сумлінно виконуєте свій обов’язок як перед людьми, так і перед державоюю. Дякую за відповідальне ставлення до своєї роботи.Бажаю Вам миру, здоров’я, злагоди в родинах, успіхів в роботі і гарного настрою», - сказав Олег Бегус у вітальному слові.

Окрім приємних та щирих віншувань 28 найкращих держслужбовців за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня державної служби отримано Почесні грамоти Вінницьких райдержадміністрації та райради, грошові винагороди та квіти.

Яскравою, різножанровою та насиченою концертною програмою, підготовленою фахівцями відділу культури та туризму, порадували присутніх аматори сцени.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація