Депутати районної ради в складі футбольної команди Вінницького району зайняли перше місце в обласній спартакіаді

17.05.18

12 травня поточного року на базі Вінницького спортивного комплексу «Колос» відбувся другий етап обласної спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад, об’єднаних територіальних громад. Вінницьку районну раду на змаганнях представляли заступник голови районної ради Олексій Плакида та депутати Михайло Демченко, Борис Саюк, Олег Бабийчук та Володимир Болебрух.  

Учасників змагань вітали члени організаційного комітету: головний суддя змагань, заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту Олександр Олійник, голова Вінницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Дмитро Лукавий. Побажали учасникам шляхетної боротьби, звитяги і перемоги, гідного виступу команди області на Всеукраїнській спартакіаді.

Змагання відбулися з 5 видів спорту: міні-футболу, волейболу, настільного  тенісу, шахів та шашок.

Баталії між колективами пройшли весело і на одному подиху. Учасники змагань з великим ентузіазмом виборювали призові місця. Всі отримали масу задоволення від ігор.

Відтак, перше загальнокомандне місце виборола збірна Томашпільського району, друге місце – Вінницький район і третє місце виборов Чечельницький район. Честь нашого краю захищали депутати Вінницької районної, Бохоницької сільської, Стрижавської селищної рад та Вороновицької ОТГ.

Уже традиційно не було рівних нашим футболістам, які перемогли у турнірі в такому складі: Михайло Демченко (капітан команди), Борис Саюк, Володимир Болебрух, Олег Бабійчук, Юрій Максименко, Віталій Сабатовський.

Змагаючись у першій грі футбольна командна Вінницького району з рахунком 10:4 перемогла Піщанський район. Олег Бабійчук забив 4 гола, Михайло Демченко – 3, Борис Саюк – 2 та Вололодимир Болебрух – 1.

Другу гру розіграли з Чечельницьким районом вигравши з рахунком 8:4. У першому таймі Юрій Максименко забив 2 гола, Олег Бабійчук – 1, Михайло Демченко – 1, в другому таймі Олег Бабійчук - 3, Юрій Максименко -1.

Останню, і вирішальну третю гру наші футболісти виграли з рахунком 4:2 у Томашпільського району. В першому таймі Михайло Демченко забив 1 гол, Олег Бабійчук -1, а у другому Юрій Максименко – 2.

Футбольна команда Вінницького району показала гарний результат та заробила 150 очків для району. Й тепер представлятимуть нашу область на Всеукраїнській спартакіаді в Чорноморську, яка відбудеться з 4 по 9 червня 2018 року.

«Срібло» змагань здобули волейболісти. Серед настільного тенісу перше місце серед чоловіків виборов – Володимир Прідолоба. З шахів четверте місце посів – Олексій Плакида, заступник голови районної ради.

Головною метою проведення спартакіади є пропаганда здорового способу життя із залученням депутатів усіх рівнів до занять фізичної культури і спорту, організації їх активного відпочинку та зміцнення здорової нації.

Спорт має дивовижні властивості. Він об’єднує людей, знайомить їх між собою, спорт зміцнює здоров’я, характер і навіть розумові здібності людей, розвиває в них такі навички як швидкість, спритність, реакція, координація, витривалість, витримка і сила. Спорт робить людей більш стійкими до негативних факторів зовнішнього середовища. Він часто приносить людям масу позитивних емоцій. Такі змагання є дуже гарним прикладом для нашого молодого покоління  і  важливо, що старше покоління показує гарний приклад для молоді.

 

 

 

 

 

 

За матеріалами Вінницької РДА

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація