Депутат Вінницької районної ради від ВО «СВОБОДА» Борис Саюк прийняв участь в Марші «За українське майбутнє без олігархів»

05.04.18

03 квітня 2018 року в Києві щонайменше 20 тисяч націоналістів вийшли на Марш «За українське майбутнє без олігархів» з вимогою прийняття в Україні вкрай важливого Антиолігархічного пакету перетворень, участь в якому також прийняли депутати Вінницької обласної ради Олексій Фурман, Андрій Вигонюк, Валерій Скрипченко, депутати Вінницької  міської ради Володимир Базелюк та Дмитро Уманець, депутат Вінницької районної ради Борис Саюк.

Лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок під час прес-конференції розповів про те, що сьогодні націоналісти вимагають два напрямки цих антиолігархічних законів: економічний і політичний.

«Економічний - це закони про деофшоризацію, про скасування приватних монополій, про впровадження податку на розкіш, про впровадження прогресивної шкали оподаткування, про припинення приватизації стратегічних підприємств і унеможливлення приватизації землі с/г призначення. Ми пропонуємо цілу низку законопроектів, які мають повернути у державну власність енергогенеруючі і енергорозподільні компанії, які сьогодні належать олігархам, завдяки яким у нас і ростуть ціни на комунальні послуги.

І політичний блок: закон про імпічмент Президента, закон про скасування депутатської, суддівської, президентської недоторканності, закон про прозору і просту процедуру відкликання депутатів, чиновників і суддів, закон про нове виборче право», - пояснив Олег Тягнибок.

Націоналісти передали свої вимоги Прем'єр-міністрові України Володимирові Гройсману, Голові Верховної Ради Андрієві Парубію та Президентові Петру Порошенку.

За словами лідера "Свободи" Олега Тягнибока, більшість із антиолігархічних проектів законів націоналісти вже підготували та зареєстрували в парламенті. Насамперед, йдеться про законопроекти щодо деофшоризації економіки, ліквідації приватних монополій та ухвалення нового Податкового кодексу, який передбачатиме запровадження прогресивної шкали оподаткування "малий бізнес – малі податки, великий бізнес – великі податки". Окрім того, мова про законодавчі ініціативи щодо заборони приватизації стратегічних підприємств, деолігархізації енергетики, забезпечення справедливого формування тарифів та інші.

Детальніше з Антиолігархічним пакетом докорінних перетворень можна ознайомитися за посиланням: https://blogs.pravda.com.ua/authors/tiahnybok/5aba07a9cfdc7/

Лідер ВО «Свобода» наголосив, що Пакет антиолігархічних законів потрібно прийняти, а владі піти у відставку, бо вона не впоралася із своїми обов'язками.

Як зазначив депутат Вінницької обласної ради, керівник Вінницької ОО ВО «Свобода» Олексій Фурман, у всіх бід в Україні є одна-єдина причина ‒ це олігархічний режим. Це ‒ корінь системної корупції, це ‒ причина тотального зубожіння українців, це ‒ гальмо для економіки й лютий ворог середнього класу, це ‒ гібридна війна без кінця, це ‒ відсутність національної держави. Тому ми вимагаємо ухвалити та якнайшвидше втілити Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Уже зараз. Тільки так витягнемо Україну з ями корупції, зубожіння, війни.

Кожен слуга народу має своїм підписом засвідчити готовність підтримати й утілювати Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Або ж нехай відкрито, на всю Україну, визнає, що він насправді служка олігархів.

Депутат Вінницької районної ради
Борис Саюк

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація