Депутат відреагував на звернення батьків учнів Агрономічненської школи

12.08.20

До депутата обласної Ради Олександра Масленнікова звернулися батьки учнів 6-А класу Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ступенів з проханням допомогти матеріально доробити ремонт в класній кімнаті, де навчаються їхні діти.

«Цього року ми самотужки розпочали ремонтні роботи в класній кімнаті. З районного бюджету нам було виділено кошти на придбання матеріалів у сумі 50 тис. грн. Під час ремонтних робіт підлоги з’ясувалося, що бетонна стяжка, яка укладена в кімнаті, унеможливлює подальші роботи через значні перепади від 7 см до 25 см над рівнем коридору… Для того, щоб виправити ситуацію нам потрібно зняти старий стяжний шар і знизити рівень підлоги. Тому необхідні кошти в сумі 15 тис. грн», – йдеться у зверненні батьків учнів 6-А класу Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ступенів.

– Майже щодня отримую різноманітні звернення від жителів громад свого виборчого округу, завжди намагаюся швидко відреагувати та надати допомогу, – прокоментував Олександр Масленніков. – Зустрівся з батьками учнів 6-А класу села Агрономічного. Отримавши звернення із проханням долучитися до капітального ремонту підлоги, приїхав подивитися на проблему та надав кошти.

– Висловлюємо щиру подяку, що так швидко депутат відреагував на наше звернення. Дуже приємно, що в наш нелегкий час є такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це доброзичливо та від щирого серця, – написала у Фейсбуці мати шестикласника Вікторія Зонюк.


Джерело:https://vinrada.gov.ua/deputat-vidreaguvav-na-zvernennya-batkiv-uchniv-agronomichnenskoi-shkoli.htm

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація