Депутат обласної Ради Сергій Кривешко провів черговий особистий прийом громадян

03.02.20
31 січня у с. Писарівка депутат обласної Ради Сергій Кривешко провів особистий прийом громадян.
 
Громадяни, котрі прийшли на зустріч з депутатом, звернулися із різними питаннями та пропозиціями, які потребують негайного вирішення. Це питання надання матеріальної допомоги на лікування, вирішення побутових проблем, захист конституційних прав громадян, приєднання до Вінницької ОТГ та низка інших проблем, що хвилюють жителів виборчого округу.
 
– На прийом завітало багато людей, – каже Сергій Кривешко. – І всі вони в один голос – що відбувається ? Чому людей примушують платити за доставку і транспортування газу до осель по мережах, які вони, чи їхні батьки проводили за власні кошти?! Люди хочуть кращого життя на своїх територіях, і я їх в цьому підтримую. Громада повинна розвиватися, удосконалюватися, має покращуватися освіта для наших дітей, дитячі садочки, дороги, автобусні перевезення, тощо.
 
Усі питання, пропозиції та доручення, з якими громадяни звернулися до депутата обласної Ради Сергія Кривешка на особистому прийомі громадян буде вивчено та вирішено в межах його повноважень.
 
Нагадаємо, що депутат обласної Ради Сергій Кривешко проводить особистий прийом громадян кожен останній четвер місяця у приміщенні сільської ради Вінницьких Хуторів та кожної останньої п’ятниці місяця у приміщенні Писарівської сільської ради з 9:00 до 11:00 години.
 
 
За матеріалами 
Вінницької обласної Ради 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація