День Конституції та День Молоді в с. Лука-Мелешківська

30.06.17

28 червня в с.Лука-Мелешківська відсвяткували два свята - День Конституції та День молоді. День Конституції дуже важлива дата для кожного громадянина. Адже Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності та соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність - фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу. Одночасно з державним святом святкували і День молоді - свято і тих,хто тільки вступає у доросле життя, і тих, для кого молодість – не лише паспортні дані, але й філософія життя, незалежно від віку та пройденого шляху.

У святкуванні прийняли участь голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, Лука-Мелешківський сільський голова Володимир Сич, депутати сільської ради, житлеі села та гості. Очільники району та громади привітали усіх присутніх з цими чудовими святами. Побажали процвітання, успіху, щоб Конституція насправді була оберегом державності і демократії, гарантом незалежності та соборності. Ще побажали, щоб кожен громадянин, незалежно від віку, почувався в нашій державі вільним, захищеним та впевненим у своєму майбутньому. Ще пролунали побажання здоров’я, сімейного затишку, миру та стабільності.     

Організатори свята прагнули зробити його цікавим, веселим та корисним. Це їм вдалося. Адже програма була насиченою, різнобарвною та цікавою. Усі присутні отримали море позитиву, мали змогу постпостерігати за спортивними подіями, прийняти участь в різноманітних майстер-класах та виставках, насолодитись концертною програмою, яка була підготовлена творчими колективами сіл Лука-Мелешківська, Іванівка, Яришівка. Почесним гостем музичної програми був гурт «Заграй».

Загалом свято складалось з так називаємих локацій, які вміщували в себе відповідні заходи, а саме:  

СПОРТИВНА ЛОКАЦІЯ
11:00-13:00 Футбольний матч Чемпіонату Вінницького району ФК Лука 0–2 ФК Гнівань
14:00-16:00 Футбольний матч Кубка Конституції України ФК Лука (молодь) 4–8 ФК Лука (ветерани)
16:00-17:00 Волейбольний матч Кубка Конституції України ВК Лука (молодь) 2–1 ВК Лука (ветерани)

МИСТЕЦЬКА ЛОКАЦІЯ
15:00-16:00 Майстер-клас з витинанки - ажурне вирізання із паперу
15:00-16:00 Майстер-клас з авто моделювання
16:00-18:00 «Фото-сушка» - виставка-продаж авторського фото
16:00-18:00 «Майстриня» - виставка продаж елементів декорацій та м’якої іграшки

КУЛЬТУРНА ЛОКАЦІЯ
18:00-20:00 «Моя рідна земля» - концертна програма сіл Лука-Мелешківська, Іванівка, Яришівка
20:00-21:00 Центральний гість програми гурт «Заграй».
21:00-23:00 Святкова дискотека
11:00-23:00 Продаж солодощів, морозива, мохіто, квасу, прохолоджуючих напоїв

БЛАГОДІЙНА ЛОКАЦІЯ
16:00-18:00 Збір благодійної допомоги Кризовому центру «Дім мама» – одяг, іграшки, продукти харчування.

Сергій Сітарський подакував за таке гарне свято, за чудову організацію та позитивні емоції, отримані на святкуванні. Побажав всім успіхів, процвітання та висловив побажання, щоб щороку проходили такі гарні заходи, які є корисними та цікавими.  

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація