Делегація Гніванської міської ОТГ в пошуках надання якісних медичних послуг відвідала Вінницьку ЦРКЛ

15.03.18

Днями голова Гніванської міської ОТГ Володимир Кулєшов спільно з депутатами міської ради та головою Вінницької районної ради Сергієм Сітарським відвідали Вінницьку центральну районну клінічну лікарню.

В жовтні минулого року утворилась Гніванська міська об’єднана територіальна громада, до складу якої увійшло село Грижинці. Громада отримала нові можливості, повноваження та перейшла на самостійне фінансування. Головним завданням обраного мера Володимира Кулєшова є створення для мешканців громади комфортних та сприятливих умов життя. А це і забезпечення можливості отримувати належне медичне обслуговування. Відповідно до нової медичної реформи мешканці мають право самостійно обирати медичний заклад, в якому будуть обслуговувати та отримувати якісні послуги. Саме тому, представляючи інтереси громади мер Гнівані з делегацією від міської ради відвідали наша районну лікарню на предмет укладання договору на обслуговування мешканців ОТГ в Вінницькій центральній районній клінічній лікарні. Адже мер Гніванської міської ОТГ Володимир Кулєшов хоче, щоб мешканці його громади отримували якісні медичні послуги, які і може надати наша районна лікарня.

Делегація ознайомилась з умовами лікування та перебування в закладі. Головний лікар Олександр Кривов’яз провів невелику екскурсію по відділенням лікарні. Приємно відзначити, що за минулі роки рівень надання послуг та стан матеріально-технічної бази значно покращився. Адже на сьогодні маємо оновлені хірургічне, гінекологічне, дитяче, неврологічне, ЛОР-відділення. Тому можна з впевненістю сказати, що у разі укладання договору на медичне обслуговування, мешканці Гніванської міської ОТГ зможуть отримати належне медичне обслуговування. До того, вигідним є ще і розташування  районної лікарні в місті Вінниця - обласному центрі, і при необхідності є можливість звернутись до медичних закладів обласного рівня.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація