«Чужих дітей не буває: завдяки сприянню районних депутатів завершені роботи по заміні дверей та перегородок в Лаврівській школі»

07.02.19

«Завершені роботи по заміні дверей та перегородок. Ці роботи були вкрай необхідні. Через старі вікна втрачали практично 40 відсотків тепла. Дуже важко було досягнути оптимального температурного режиму. Тепер це питання вирішено. Дякуючи депутатам районної ради 7 скликання Марії Гудзь, Руслану Висловському та Миколі Шамалюку, ситуація змінилася кардинально. На даний час у нас ідеальний температурний режим, чим всі задоволені батьки, діти, вчителі», — каже директор Лаврівської СЗШ І-ІІ ступенів Ольга Очеретна. Директор школи  не шкодувала гарних слів на адресу депутатів районної ради.

В кінці минулого року Марія Гудзь - депутат районної ради та вчитель Лаврівської СЗШ І-ІІ ст. звернулась з проханням до Територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» у Вінницькому районі Вінницької області, а саме, до Висловського Р.М. та Шамалюка М.Г. щодо вирішення питання та сприяння виділення коштів з районного бюджету на виготовлення проектно-кошторисної докомунтації по заміні дверей та перегородок Лаврівської СЗШ І-ІІ ст. Розуміла, що передбачених в районному бюджеті коштів в сумі 30,0 тис.грн. їм не вистачить навіть на виготовлення ПКД, не кажучи про роботи, які необхідно провести.

Обранці районної ради охоче відгукнулись на її прохання,  адже одним із пріоритетів  їх роботи є створення комфортних умов для навчання наших дітей, незважаючи чи Ваша це територіальна громада.

«Актуальність даного заходу полягає в створенні належних умов за для  нашого майбутнього: «тепла школа - запорука здоров'я - здорова нація» - коментує Микола Шамалюк.

Завдяки сприянню Гудзь.М.П., Висловського Р.М., Шамалюка М.Г. рішенням 48 сесії районної ради 7 скликання №718 від 18.10.2018 року виділено освітньому закладу 90, тис.грн.на виготовлення проектно-кошторисної документації по заміні дверей та перегородок Лаврівської СЗШ І-ІІ ст.

Микола Шамалюк - аби коштів вистачило на заплановний проект, ініціює зменшити видатки на суму 90,0 тис.грн. по відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації  по проекту «на виготовлення ПКД та проведення робіт по заміні дверей та перегородок для Лаврівської СЗШ І-ІІ ст.» та перенаправити їх на проведення робіт по заміні дверей та перегородок для Лаврівської СЗШ І-ІІ ст. без виготовлення ПКД, що надасть можливість виконати більше робіт по заміні дверей та перегородок даної школи. Додатково, завдяки своїй наполеглевій ініціативі задля гарних справ та аби завершити дані роботи, рішенням 50 сесії районної ради 7 скликання №763 від 07.12.2018 року виділено кошти в сумі 50,0 тис.грн. на завершення робіт по заміні дверей та перегородок для Лаврівської СЗШ І-ІІ ст.

Цього тижня заступник голови постійної комісії  районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення - Микола Шамалюк, який тримав це питання на постійному контролі, особисто оглянув виконані роботи по заміні дверей та перегородок Лаврівської СЗШ І-ІІ ступенів та залишився задоволеним. Адже роботи проведені за короткий час та якісно. «Дивлячись на проведену роботу радісно і, водночас, шкода, що дані роботи не проведені до зимового періоду, але на дворі ще лютує зима, і дітки зможуть порівняти всю перевагу енергозберігаючих технологій -  відмітив  Микола Шамалюк.

Приємно зазначити, що на сьогодні є депутати, які роблять гарні справи не лише на благо своєї територіальної громади, а й відкликаються на допомогу іншим. Адже чужих дітей не буває, а діти - наша гордість та майбутнє України!  

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація