Чемпіонами Вінницького району з футзалу стала ФК «Десна»

18.02.20

З 7 грудня 2019 року по 15 лютого 2020 року проходив Чемпіонат Вінницького району з міні-футболу (футзалу). У сезоні 2019/2020 років чемпіонство, за кілька турів до завершення, собі гарантував колектив з смт  Десна – ФК «Десна». Срібні нагороди виборола стрижавська ФК «Нива», а бронза - за командою з Агрономічного.

Після матчів завершального туру відбулась церемонія закриття змагань. На ній були відзначені команди-призери та кращі гравці змагань призами від Вінницької районної федерації футболу та районної організації ВФСТ «Колос» АПК України. Їх вітали голова районної ради Сергій Сітарський, депутат Вінницької районної ради Михайло Демченко та голова Вінницької районної федерації футболу Олександр Мельник.

Цьогоріч вперше було відзначено кращого голкіпера турніру. Ним став Артем Пасіченко, гравець команди «Нива» (Дашківці). Звання кращого від братів Попенків перейшло до Максима Гаврищука з «Оріона» (Малі Крушлинці).

Цей сезон відзначився тотальною перевагою колективу Костянтина Мустулюка над своїми конкурентами. Максимальний можливий очковий доробок та перевага над найближчим конкурентом у вісім залікових балів робить їх рекордсменами футзальних змагань на теренах Вінницького району. Історичний результат для міцного колективу!

Другу позицію у надзвичайно важкій боротьбі вибороли підопічні Віталія Сабатовського зі Стрижавки. У цьому сезоні вони втрачали очки лише тричі: двічі зазнали поразки та одного разу розійшлись миром зі своїми опонентами. Найголовнішими перемогами над прямими конкурентами за призові місця: «Оріоном» з Малих Крушлинців та «Патріотом» з Агрономічного.

Підопічні Леоніда Драчинського набрали на один заліковий бал менше за «Ниву» та посіли ІІІ місце, одягнувши на «груди» бронзові нагороди. Завдяки перемозі над колективом з Малих Крушлинців вони набрали на два очки більше за колектив Максима Гаврищука та залишили їх без нагород у дебютних для них футзальних змаганнях.

Попри те, що «Оріон» залишився поза трійкою призерів, окремо відзначимо цей молодий та перспективний колектив, котрий у кожному матчі змагався до останнього та до останнього туру був одним із претендентів на нагороди.

Решта колективів набрали меншу кількість залікових балів, що дещо раніше виключило їх з боротьби за високі місця. Так, бронзові призери тогорічного чемпіонату, «Десна» з Сосонки, цьогоріч розмістилась лише на п'ятій позиції. За ними розмістився ще один міцний колектив «Нива» з Дашківців. Ці колективи втратили низку залікових балів у очних матчах з лідерами, тому у підсумку опинились у середині турнірної таблиці.

Однакову кількість очок набрали «Лука» та «Вільна Громада». Колективи Богдана Августовича та Юрія Цопи показували хороший, але не стабільний футзал. Яскраві перемоги змінювались прикрими поразками, що у підсумку й не дозволило до останнього туру вести боротьбу за нагороди.

У нижній частині рейтингу розмістилось чотири колективи, яким час від часу трохи не вистачало для досягнення позитивного результату. Футбольні команди «Щітки», «Файт», «Якушинці» та «Вороновиця» здобули не велику кількість залікових балів, але попри це отримали корисний досвід у матчах з гідними конкурентами.

Результати останнього туру:
Вороновиця - Вільна Громада (Вінницькі Хутори) 2:6
Десна (Сосонка) - Щітки 3:0
Оріон (Малі Крушлинці) - Лука (Лука-Мелешківська) 5:0 (техн.)
Патріот (Агрономічне) - Якушинці 10:4
Файт (Вінницькі Хутори) - Нива (Стрижавка) 0:5 (техн.)
Нива (Дашківці) - Десна (Десна) 2:5

За матеріалами сайту
Вінницької РДА

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація