Будівля Дорожненської сільської ради знову у воді

18.06.19

Нещодавно повідомлялось, що на початку червня, стихійним лихом зірвало покрівлю на будівлі Дорожненської сільської ради. Внаслідок цього покрвіля зазнала значних ушкоджень, постраждали стіни будівлі, всі кабінети затопелні і потребують відновлення.

Районне керівництво не залишилось осторонь і оперативно відреагувало на аварійну ситуацію, яка склалась в с.Дорожне. На ліквідацію наслідків в Дорожному вирішено виділити кошти з резервного фонду районного бюджету для чого 04 червня 2019 року  було скликане позачерговое засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, на якому одноголосно підтримали зменшення резервного фонду районного бюджету на суму 1,0 млн.грн. для капітального ремонту будівлі Дорожненської сільської ради.  

Майже одразу підрядною організацією розпочато відновлювальні роботи по відновленю наслідків стихії, а саме, по капітальному ремонту покрівлі.

Але, на жаль, природні катаклізми - явище непередбачуване і зупинити його неможливо. І ось, 17 червня приміщення Дорожненської сільської ради знову заливало. Залило все: стіни, меблі, бібліотечний книжний фонд. Ще не завершили капітальний ремонт покрівлі, а вже потребує капітального ремонту  та заміни все: приміщення, стіни, меблі...

Сподіваємось, що спільними зусиллями ситуація, яка склалась, буде вирішена, і Дороженська сільська рада нарешті зможе повернутись до нормальної роботи в комфортних умовах. 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація