Бронза на обласних спортивних іграх

05.09.19

31 серпня на спортивні базі "Колос" м. Вінниця на (вул. Генерала Арабея 3) відбулись фінальні змагання за програмою обласних літніх сільських спортивних ігор Вінниччини 2019 року першого етапа серед команд сільських та селищних територіальних громад.
Цьогоріч, 250 учасників з 19 районів Вінниччини змагались в армспорті, гирьовому спорті, шашках, настільному тенісі та легкоатлетичному кросі.
Спортивний захід традиційно розпочався з виконання державного гімну України та вітального слова спортсменам від голови ВТО ВФСТ "Колос" Сергія Татусяка та заступника Вадима Мохника головного судді змагань.
Збірну команду Вінницького района очолила Писарівська сільська рада вони являються переможцями районих змагань з гирьового спорту, перетягування канату, армспорту, під керівництвом інструктора районної організації ВФСТ «Колос» Марингевича В.В, який зайняв III місце з гирьового спорту до 70 кг.
Наші команди з Вінницького району в змаганнях зайняли такі загальнокомандні місця:
З легкої атлетики зайняли 3 місце.
З армспорту зайняли 11 місце.
З настільного тенісу 10 місце.
З шашок зайняли 7 місце.
Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями, грамотами.
Усім учасникам зичимо успіхів, наснаги та завзяття для перемоги для популяризації здорового способу життя .
Другий етап фінальних змагань з волейболу ( чоловіки, жінки), малого футболу та перетягування канату відбудеться 7- 8 вересня 2019 року на спортивних майданчиках ДЮСОБ «Колос» (вул.Нагірна,1 м. Вінниця)
Запрошуємо вболівальників та зичимо успіхів спортсменам!

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація