Близько восьмисот подарунків отримали діти Вінницького району від обласного обранця Олександра Масленнікова

21.12.19

У переддень Святого Миколая депутат обласної Ради Олександр Масленніков, завантаживши солодощами мікроавтобус (біля восьми сотень солодких наборів), відвідав низку громад свого виборчого округу, аби передати подарунки для дітей.

Першою зупинкою були Бохоники, тут отримали віншування від обласного обранця талановиті діти села – учасники гуртків народної самодіяльності, які братимуть участь у новорічно-різдвяних святкових заходах, що відбуватимуться у Бохоницькому будинку культури. Також місцевий депутат Валерій Авраменко передав солодощі від Олександра Масленнікова діткам, котрі проживають разом зі своїми батьками на території Бохоницької військової частини та в гуртожитку Вінницького тубдиспансеру.

Наступним відвідали Горбанівський клуб. Невдовзі тут відбудуться заходи до новорічно-різдвяних свят.

– Діти, вихованці гуртків, готують святкову програму для всієї громади, – розповіла завідувачка будинку культури Людмила Пінчук. – Позаяк цього дня всі хлопчики та дівчатка очікують на подарунки, я звернулась до Олександра Масленнікова, аби ми могли їх привітати солодощами. Дякуємо йому, що він вже не вперше відгукнувся та привіз солодкі презенти для наших діток, котрі виступатимуть та тих, які прийдуть подивитися концерт.

Завітав депутат і в Ільківську школу та передав керівнику закладу подарунки для дітей пільгових категорій.

У Медвежому Вушку солодощі від обласного обранця передала дітям депутат райради Тетяна Закревська.

– Хочу зазначити, що наш обласний депутат – це людина, про яку говорять добрі справи, багато добрих справ, – розповіла пані Тетяна. – Вже декілька років поспіль завдяки йому ми маємо можливість привітати із новорічними святами дітей пільгових категорій – із багатодітних родин, з інвалідністю, тощо. Також привітаємо дітей, батьки яких є учасниками АТО.

У Некрасовому солодкі подарунки від Олександра Масленнікова отримали діти з багатодітних родин. Приємним сюрпризом стали вітання від обласного обранця громади, вони дякували за увагу та подарунки.

Директор Некрасівського будинку культури Мая Жмуцька отримала від обласного обранця солодощі для привітання вихованців гуртків.

– 29 грудня відбудеться святковий концерт «Новорічний калейдоскоп» наприкінці заходу наші вихованці отримають подарунки від Олександра Масленнікова, – зазначила Мая Жмуцька. – За що ми йому щиро вдячні. Як тільки я до нього звернулась, він одразу відгукнувся та привіз гостинці. Таких людей нечасто зустрінеш у наш час.

Зі щирими побажаннями від себе особисто та від Олександра Масленнікова до Широкогребельської малечі дошкільного віку та до багатодітної родини завітала депутат райради Світлана Федорцова.

Солодкі вітання від обласного депутата до Дня святого Миколая другий рік поспіль отримали всі вихованці ДНЗ «Сонечко», а це 140 дітей села Агрономічне. Директор закладу Галина Нагребецька подякувала Олександру Масленнікову за увагу та цукерки, які отримають до зимового свята хлопчики та дівчатка, найменші мешканці громади.

Також солодкі презенти від Олександра Масленнікова одержали 200 учасників дитячого зразкового хореографічного колективу «Сонечко», колективу «Мрія». Вони гідно представляють наш край на всеукраїнському та міжнародному рівнях під керівництвом талановитої наставниці Лілії Гаврилюк. Під час святкового новорічного концерту солодощі отримають також вихованці вокальних гуртків «Дзвіночок», «Шкільні роки» будинку культури села Агрономічне.

– Кожна дитина чекає на свято Миколая. Цього дня діти очікують на диво, здійснення мрій, – розповідає Олександр Масленніков. – Завдяки співпраці з районними, місцевими депутатами, сільськими головами, керівниками закладів культури, які до мене звернулись, аби допоміг у придбанні солодощів до свят, вже вдалось привітати близько восьмисот діток. Я роблю все можливе, щоб подарувати малечі свято, посмішки, увагу та солодкі подарунки. В ці святкові дні від усього серця вітаю всіх з новорічно-різдвяними святами! Нехай вони вселять у нас любов і надихнуть на благі справи, подарують віру у виконання наших найзаповітніших бажань. Хочу побажати, щоб у житті всім нам зустрічалося якомога більше добрих людей, міцного здоров’я та мирного неба над Україною.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація