Бюджетна комісія погодила важливі зміни до районного бюджету

17.11.20

11 листопада поточного року перед відбулось позапланове засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету. В роботі комісії взяли участь: голова комісії Юрій Парфенюк, заступник голови Олександр Мельник, секретар комісії  Світлана федорцова, Максим Петько та Віктор Шмігель.

Присутніми на комісії були: заступник голови районної ради Олексій Плакида, начальник фінансового управління Вінницької райдержадміністрації Лариса Микитюк та працівники виконавчого апарату районної ради. Необхідністю проведенню позапланового засідання  постало питання щодо прийняття змін до районного бюджету на 2020 рік.

По даному питанню інформувала начальник фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації - Лариса Микитюк, яка повідомила про збільшення доходів районного бюджету, а саме:

Збільшуються доходи загального фонду районного бюджету на загальну суму 741 790 грн. «Субвенція з місцевого бюджету на утримання об'єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування» на суму 5 000 грн., «Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» на суму 690 810 грн. (на закупівлю засобів захисту учасників освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину) та «Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров`я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» на суму 45 980 грн.

Збільшуються доходи спеціального фонду районного бюджету на суму 473 941 грн, зокрема за ККД 41052600 «Субвенція з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету».

Збільшується міжбюджетний трансферт бюджету Агрономічної с-р на суму 1000 000 грн. на об’єкт «Капітальний ремонт автомобільної дороги по вул. Гагаріна в с. Агрономічне, Вінницького району, Вінницької області (коригування) та зменшується міжбюджетний трансферт бюджету Стрижавської с-р на суму 526 059 грн. по об’єкту «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Підлісна, смт. Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області». Враховуючи звернення управління праці та соціального захисту населення Вінницької районної державної адміністрації здійснюється перерозподіл видатків по управлінню праці та соціального захисту населення Вінницької районної державної адміністрації.

Далі ознайомила членів комісії з проєктом розпорядження «Про надання матеріальної допомоги», після чого депутатами одноголосно погоджені вказані проєкти розпорядження Вінницької районної державної адміністрації з подальшим затвердженням на сесії районної ради.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація