Більше тридцяти років створювала майбутнє людства: вчительку від Бога в селі Побережне вітали з 90-річним ювілеєм

13.01.20

Днями, а саме, 05 січня, свій славний 90-й ювілей мудрості та багатого життєвого досвідувідзначила знана і поважна на все село Побережне людина – Гуренко Клавдія Захарівна.

Привітати з визначною датою ювілярку завітали голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, голова районної ветеранської організації Петро Василинич, Побережненський сільський голова Андрій Король, представник первинної ветеранської організації с.Побережне Людмила Чорна, директор Побережненського НВК: СЗШ І-ІІ ст.-ДНЗ Світлана Гуменчук та завідувач бібліотекою-філією сіл Побережне та Степанівка Вікторія Царук. Така визначна дата - свято не тільки для родини, а для всього села, адже ювілярка більше тридцяти років працювала вчителем української мови та літератури, виховавши не одне покоління. Візит поважних гостей був справжнім сюрпризом для іменинниці, вона щиро раділа привітанням та подарункам.

Гарними вітаннями гості віншували шановну ювілярку, висловлюючи свою вдячність за важкі роки життя, тяжку працю, складні випробування, які не побороли в ній почуття оптимізму, відповідальності і віри в щасливе майбутнє. Окрім приємних та гарних слів презентували грамоту районної ради, районної державної адміністрації та районної організації ветеранів, квіти та грошову винагороду. Квіти, подарунки та грошову винагороду отримала Клавдія Захарівна від очільника громади та усіх поважних гостей.

Як і у всіх довгожителів, які народились на початку двадцятого століття, життя Клавдії Захарівни було непросте, з викликами та випробуваннями, адже вона пройшла голодомори, лихоліття війни та важкі часи післявоєнної відбудови. Народилась Клавдія Захарівна в селі Обідне Немирівського району, в багатодітній родині: три дочки та два сина. Закінчивши спочатку Немирівське педучилище за спеціалізацією «Учитель молодших класів», а потім заочно філологічний факультет Вінницького педагогічного інституту на вчителя української мови та літератури, вона розпочала свій трудовий шлях вчителя в Літинському районі, але згодом повернулась до рідного - Немирівського, в село Обідне. За цей період одружилась та народила дітей - сина і доньку. Згодом вся родина переїхала в село Побережне тоді ще Немирівського району, оскільки чоловіка Петра Гуренка призначили фельдшером Побережненського ФАПу. З того часу Побережне стало рідною домівкою. Більше тридцяти років Клавдія Захарівна працювала вчителем української мови та літератури в Побережненській школі та паралельно була завучем з навчальної роботи у вечірній школі. В селі її всі знають і поважають. «Вчителька від Бога»: вона вчила не тільки грамоти, а ще як стати чесними, порядними, шанувати свою родину та любити рідний край. Після виходу на пенсію ще декілька років попрацювала, а потім присвятила себе родині. Не дивлячись, що стільки років присвятила вихованню дітей, вона була ще і зразковою дружиною і мамою. Разом з чоловіком пройшли 61 рік щасливого подружнього життя, виховали двох дітей. На жаль, вже два роки чоловіка поряд немає. Але сьогодні Клавдія Захарівна попри всі випробування зберегла в своєму серці оптимізм, любов, бадьорість та велику жагу до життя, якою ділиться з онуками та правнуками. Сьогодні, хоч і не живуть поряд, але оточують своєю любов’ю діти, троє онуків та правнучка. Щиро хочетьсяпобажати Клавдії Захарівні та її родині відмінного здоров’я, безмежного щастя та безхмарного неба.

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація