Багатодітні матері з Вінницьких Хуторів отримали почесні звання «Мати-героїня»

16.07.20

15 липня 2020 року в селі Вінницькі Хутори Вінницького району відбулась урочиста подія. В двох родинах багатодітні матері отримали Державні нагороди та посвідчення «Мати-героїня».

Матінка! Ненька, Берегиня… Хіба є щось прекрасніше, чистіше і святіше. Тому і складають письменники хвилюючі твори про чуйне материнське серце і безкорисливу любов, про натруджені руки і недоспані ночі. Про ніжні материнські пісні. Унікальною цінністю та надзвичайною гордістю України є багатодітні родини. Це особливі сім’ї, матері виховують не одну, дві дитини, а п’ять і більше, і всім змалечку прищеплюють людяність, любов до праці, вміння берегти та підтримувати сімейні традиції.

Тож саме в такі сім’ї завітали для вручення нагород голова районної ради Тетяна Закревська із заступником Олексієм Плакидою, заступник голови райдержадміністрації Олег Бегус, Вінницько-Хутірський сільський голова Валерій Кравченко та завідувач сектором молодіжної, сімейної, дитячої та гендерної політики управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Войтюк.

Вони урочисто вручили нагрудний знак та посвідчення про присвоєння Почесного звання України «Мати – героїня» та подарунки.

Згідно з Указом Президента України від 08.05.2020 р. № 170/2020 «Про присвоєння Почесного звання «Мати-героїня» за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку Почесне звання «Мати-героїня» присвоєно багатодітним матерям с. Вінницькі Хутори Вінницького району Вінницької області – Дев’ятій Альоні Володимирівні, яка народила та виховує 5 дітей, та Теплицькій Тетяні Михайлівні, яка народила та виховує 6 дітей.

Варто зазначити, що почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали 5 та більше дітей, створили належні умови для їх інтелектуального, фізичного та духовного розвитку.

Вручення нагород відбувалось безпосередньо в багатодітних сім’ях, де наші Берегині радо зустрічали гостей разом зі своїми дітками. Приємно було спостерігати за атмосферою, яка панувала в родинах - любов, турбота та повага. Великий уклін та щира вдячність нашим багатодітним матерям - Берегиням роду людського.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація