«Андріївські вечорниці» до Дня Святого Апостола Андрія Первозваного

14.12.18

13 грудня до Дня Святого Апостола Андрія Первозваного працівниками відділення денного перебування Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районої ради на базі бібліотеки с. Сокиринці був організований захід «Андріївські вечорниці» для слухачів «Університету третього віку».

Це свято хоч і церковне, але в той же час дуже глибоко пов’язане з народними традиціями. Свято святого Андрія Первозванного дуже шановане серед православних, оскільки Андрій є одним з дванадцяти апостолів.

Згідно наших традицій, обов’язковим атрибутом була Калита – великий круглих корж із діркою посередині, присмачений медом.

Присутні розповідали як святкували його наші предки, люди похилого віку пригадали, як колись відбувались вечорниці, як вони ворожили, які страви готували.

 

Щоразу, завітавши до них, ми бачимо одне і те ж: вони чекають нас і радіють нашим зустрічам. Головне для них – підтримка, увага та спілкування.

За традицією захід закінчився чаюванням із запашною Калитою та спілкуванням між підопічними та працівниками денного відділення. 

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація