Агенція регіонального розвитку Вінницької області інформує та пропонує

18.05.18

Установа «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» заснована Вінницькою обласною Радою та Вінницькою обласною державною адміністрацією в червні 2016 року з метою сприяти регіональному розвитку Вінницької області. Основними напрямками діяльності Агенції є регіональний розвиток, розвиток громад, малого та середнього підприємництва, а також залучення інвестицій.

До Агенції звернувся інвестор, який зацікавлений в будівництві екологічно безпечного підприємства з виготовлення виробів із деревини. Підприємство виготовлятиме продукцію для продажу на експорт та забезпечить створення нових робочих місць. Розглядається можливість будівництва підприємства в Вашому районі в межах 30 км. від міста Вінниці.

Інвестори вже займались виготовленням продукції з деревини на замовлення у вітчизняних підприємців, але вирішили створити власні виробничі потужності. Відкриття підприємства передбачає створення біля 40 робочих місць.

Для будівництва підприємства потрібна земельна ділянка основними критеріями вибору якої є:

Форма власності – приватна.

Віддаленість від м. Вінниця – до 30 км.

Площа земельної ділянки - 1 га.

Призначення - не сільськогосподарського призначення чи особисте селянське господарство (ОСГ).

Інфраструктура - наявність дороги з асфальтовим покриттям, наближеність до центральних автошляхів.

Комунікації - наявність на території земельної ділянки системи електропостачання потужністю 250-400кВт або відстань до джерела підключення – 0,5 км.

Інвестор планує викупити земельну ділянку, на якій забезпечені всі вищеперераховані вимоги. Також, бажаними, але не обов’язковими, умовами є наявність систем газопостачання, водопостачання та водовідведення, можливість підключення (в межах 500 м).

У випадку зацікавленості та наявності відповідної земельної ділянки на території Вашого регіону, просимо Вас до 23 травня 2018 року надати відповідь (додаток) на електронну адресу Агенції ardvin.org@gmail.com, або за тел. (0432) 57-57-24, 0963971528.

Додаток. Форма для надання інформації про вільні земельні ділянки, які пропонуються під реалізацію інвестиційного проекту.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація