Аби включити до порядку денного 62 сесії питання, перед пленарним засіданням проведено засідання постійної комісії

22.11.19

Аби включити до порядку денного 62 сесії питання, перед пленарним засіданням проведено засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету. В роботі комісії взяли участь: голова комісії - Юрій Парфенюк, заступник голови комісії - Олександр Мельник, члени комісії: Володимир Болебрух,  Віктор Марущак та Віктор Шмігель.

Присутніми на комісії були: голова районної ради та його заступник - Сергій Сітарський та Олексій Плакида, заступник голови райдержадміністрації – Олег Бегус,начальник фінансового управління Вінницької райдержадміністрації - Лариса Микитюк, представники структурних підрозділів Вінницької райдержадміністрації та районної ради, працівники виконавчого апарату районної ради Дмитро Часовських та Анжела Храпко.

Комісією в цілому затверджено шість питань, із них: два проєкти рішення одноголосно винесено на розгляд 62 сесії районної ради, План роботи районної ради 7 скликання на 2020 рік винесено на наступну сесію районної ради, аби не порушувати норму Закону України «Про доступ до публічнорї інформації».

За результатами розгляду листа Комунальної організації «Дитячо-юнацької спортивної школи «Десна» Вінницької районної ради від 11.11.2019 року №58  щодо виділення коштів з районного бюджету в сумі 359 153 гривень на виплату щоквартальних премій тренерам-викладачам «Дитячо-юнацької спортивної школи «Десна» Вінницької районної ради вирішено довести дану інформацію до сільських, селищних голів та голів ОТГ на найближчій семінар-нараді.

На лист фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації від 18.11.2019 року №02033/430 депутати вирішили внести зміни до річного плану асигнувань по Вінницькій районній раді, а саме: зменшити на 37,0 тис.грн. (КЕКВ 2271 на 23,0 тис.грн., КЕКВ 2272 на 2,0 тис.грн., КЕКВ 2240 на 12,0 тис.грн. по Програмі  розвитку місцевого самоврядування у Вінницькому районі на 2019-2020 роки - висвітлення діяльності депутатів в електронних та друкованих засобах масової інформації) та направити на придбання інсуліну для жителів Вінницького району.

Проєкт рішення «Про передачу з районного бюджету місцевим бюджетам міжбюджетних трансфертів на 2020 рік» позивного рішення не отримав, тому буде розглянуто на наступному засіданні комісії.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація