«А пам’ять піснею стала»

22.10.18

Днями в районному Будинку культури у Вінницьких Хуторах під гаслом «А пам’ять піснею стала» вже четвертий рік поспіль проходив фестиваль військово-патріотичної пісні, присвячений Дню захисника України. Вже стало доброю традицією проведення такого фестивалю, який має на меті відродження національних традицій та виховання патріотизму у дітей та молоді, популяризації української патріотичної пісні, формування світогляду молоді на славних бойових подвигах нашого народу.   

Для участі в заході були запрошені молоді учнівські творчі колективи району. Загалом фестиваль нарахував 23 номера, а це сольні та колективні виступи, вокально-хореографічні номери. Учасники заходу – учні загальноосвітніх навчальних закладів району – своїми виступами віддали шану пам’яті борцям за волю і незалежність України, героям минулого і сучасності: українському козацтву, січовим стрільцям, воїнам УПА, Небесній Сотні і бійцям АТО. Творчі колективи оригінально підійшли до створення цілісних музичних образів: вокал поєднувався з інструментальним супроводом та хореографічними композиціями.

З вітальними словами до учасників звернулись голова районної ради Сергій Сітарський, голова районної організації ветеранів України Петро Василинич та начальник відділу культури і туризму Вінницької РДА Альона Романенко.    

Вітаючи учасників заходу, Сергій Сітарський подякува всім колективам за участь та побажав творчих злетів, натхнення, берегти та цінувати наші традиції, популяризувати українську патріотичну пісню. Також подякував організаторам заходу - голові районної ветеранської організації Петру Василиничу та директору Вінницько-Хутірського НВК ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ Анатолію Шевченко. Під час фестивалю панувала атмосфера зустрічі у колі давніх друзів. Захід відбувся на високому організаційному та емоційному рівнях.

Представлені музичні номери чарували своєю неповторністю. А саме, головне, вони були виконані з любов’ю до свої Батьківщини та з повагою до її героїв.  На завершення всім учасникам презентували навушники для телефонів та солодощі.   

Українська пісня, що принесла в чарівному звучанні своєму відгомін тисячолітніх борінь та шукань нашого народу – житиме! Бо несе її молоде покоління, яке завтра стане животворною силою держави.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація