А оргтехніка «заблукала»

23.05.19

Нова українська школа - у цьому словосполученні, що увійшло у життя першокласників та їх батьків минулого року, є дуже багато змісту - вимог та викликів до вчителів, перспектив та можливостей для учнів. Але аби втілити все це в життя необхідно створити певне середовище, наповнене необхідними меблями, іграшками та оргтехнікою, приладдям та засобами навчання. Все це перед початком минулого року було обіцяно як Міністром освіти України, так і місцевою владою, надати кожному першому класу, але не так сталось, як гадалось. Дехто і до сьогодні не отримали обіцяного.

До депутата Вінницької обласної ради Олександра Масленнікова звернулась батьківська громада 1-А класу Бохоницької СЗШ І-ІІІ ст. із проханням посприяти в отриманні оргтехніки, якою мав би бути забезпечений клас, який, до речі, є інклюзивним, тобто має учнів із особливим освітніми потребами. До кабінету потрібно було придбати: проектор та екран, ноутбук, принтер, ламінатор та комплектуючі, вартість обладнання складала 48 тисяч гривень. Як розповіла голова батьківського комітету Наталія Бунза: «Чекали на оргтехніку аж до січня. Звертались до відділу освіти, але належне так і не отримали. Тож вирішили звернутись до Олександра Масленнікова аби посприяв у виділенні коштів. Завдяки його втручанню в ситуацію, питання вдалось зрушити з місця, кошти врешті було виділено із районного бюджету. Тож Олександр Георгійович особисто привіз ноутбук та принтер. Іншу техніку поки що чомусь не отримали, сподіваємось, що невдовзі це питання буде закрито повністю. Адже наші дітки вже закінчують навчання у першому класі, а необхідного обладнання так і не отримали».

Класний керівник Зоя Гутянська розповідає що на початок навчального року отримали парти та набори «Лего», пізніше одержали шафку. «Але без оргтехніки було дуже важко працювати, адже програма нової української школи вимагає дуже багато роздаткового матеріалу роздруковувати для учнів. Доводилось все це робити вдома, але мій принтер не витримав і зламався тож ситуація дійшла до краю. В нас 28 учнів, кожному потрібно роздати матеріали. Тож нарешті я вже зможу нормально працювати. Звісно, для плідної роботи ще потрібно дочекатися іншої необхідної техніки.

Дякуємо нашому обласному депутату за допомогу та розуміння, до речі, це вже не перша допомога нашому класу. Минулого літа він виділив особисті кошти для придбання лінолеуму, яким встелили підлогу кабінету».

Олександр Масленніков зауважив, що завдяки співпраці та порозумінню із райдержадміністрацією, районною радою та депутатським корпусом вдалось позитивно вирішити це питання.

Вінницька регіональна газета 
"Подільська зоря" 

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація