95 років – поважна дата, коли хочеться сказати багато слів любові, поваги та вклонитися ювіляру

25.08.20

21 серпня відзначив 95-ти річний ювілей житель селища Стрижавка, учасник бойових дій Другої Світової війни - Михальчишин Степан Сидорович. Привітали ювіляра голова районної ради Тетяна Закревська, її заступник Олексій Плакида, голова райдержадміністрації Євгеній Луценко, депутат Вінницької районної ради Михайло Демченко, голова районної ветеранської організації Петро Василиничголова Стрижавської селищної ради Таїсія Короленко .

Роки радісні і тяжкі, святкові і буденні, насичені подіями та непередбачуваними змінами, бачив в своєму житті Степан Сидорович, житель селища Стрижавка, який народився 21 серпня 1925 року.

Веселий та життєрадісний з хорошим почуттям гумору зустрів поважних гостей Степан Сидорович. Поруч дружина Ядвіга Павлівна та донька.

Гості привітали довгожителя квітами, подарунками та бажали йому міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку та тепла, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу та довгих років життя.

Ветеран поділився спогадами обпаленими війною. Життєвий шлях іменинника був нелегким та тернистим. З початком війни пішов захищати Батьківщину, нашу землю від ворога. Після війни, багато зусиль доклав до відбудови рідного селища. Степан Сидорович розповідав, що довгий час працював в місцевому колгоспі на різних роботах, а також водієм.

Разом із дружиною виховали п’ятьох доньок та має десять внуків і радіє сімома правнуками.

І сьогодні за багаторічну сумлінну працю та з нагоди ювілею Степану Сидоровичу вручено грамоту райдержадміністрації та районної ради і грошову винагороду Вітаючи іменинника з поважним ювілеєм керівники району побажали міцного здоров'я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років життя в такому хорошому настрої

Ювіляр дякував гостям за вітання і бажав усім міцного здоров’я.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація