«90 років - це мить в історичному масштабі, а для людини - це поважний ювілей»!

28.08.19

24 серпня 2019 року свій славний 90-ий ювілей відзначає знана та поважна людина, жителька селища Стадниця–Романенко Ганна Макарівна. У цей святковий день зі щирими побажаннями, вітаннями, подарунками до неї на гостину завітали голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, голова районної ветеранської організації Петро Василинич, касир Стадницької сільської ради Людмила Дмитрівна та соціальний працівник Олена Романівна.

90 років - це мить в історичному масштабі, а для людини - це поважний ювілей та визначна життєва дата, подарована Богом для пізнання навколишнього світу, набуття мудростіта праці на благо держави. На жаль, роки – не журавлі. Вони не повертаються із вирію. А так хотілося б, щоб журавлині крила ніжно торкнулися і стерли сліди часу на обличчі, а інколи й у душі порядних людей, трудівниківякГанна Макарівна.

Гості щиро вітали іменинницю, бажали довгих років життя, оптимізму та бадьорості духу, адже, довгожителі - це історія нашого краю з життєвою мудрістю, багатим досвідом, незламними рисами характеру в часи воєнного лихоліття та труднощів післявоєнної відбудови. Дякували за невтомну працю, стійкість, мудрість, за те, що віддавала часточку своєї душі і серця заради кращого життя. Окрім приємних та гарних слів, ювілярці презентували грамоту районної ради, районної державної адміністрації та районної організації ветеранів та грошову винагороду.

Голова районної ради Сергій Сітарський звернувся до ювілярки зі щирими словами вітання та подяки за невтомну працю, життєву стійкість та мудрість: «Бажаю Вам та Вашій великій родині міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років життя». 

Життєвий шлях іменинниці був тернистим. Довелося пережити голодомор 1932-1933 рр., Другу світову війну 1941-1945 рр. Та, не дивлячись на всі життєві виклики, ювілярка зберегла у своїй душі доброту і любов, якими і донині ділиться з односельчанами.

Трудовий шлях ювілярки був нелегким – майже все життя вона важко працювала в місцевому колгоспі, декілька роківна Вінницькому хімзаводі, тому, безумовно, Анастасію Миколаївну можна ставити у приклад молодому поколінню. А сьогодні живе в оточеннілюблячої сестри Ірини Дем’янівни, яка є надійною опорою Ганни Макарівни.

Отже, ще раз вітаємо ювілярку та її родину з таким святом, бажаємо всім здоров’я, благополуччя та процвітання. І нехай Господь дарує можливість зустріти ще не один день народження і не один ювілей в колі найближчих та найрідніших з усмішкою, наснагою та оптимізмом.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація