29 серпня о 9 годині відбудетьсяя засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету

28.08.18

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

29 серпня 2018 року об 09 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, на якому будуть розглянуті наступні питання:   

  

 1.  Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за  І півріччя 2018 року.
 2. Про затвердження розпоряджень голови Вінницької районної державної адміністрації, прийнятих в міжсесійний період.
 3. Про затвердження договорів  на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період. 
 4. 4.Про внесення  змін до Програми економічного і соціального розвитку Вінницького району на 2018 рік.
 5. Про внесення змін доРайонної комплексної програми «Майбутнє Вінницького району – в збережені здоров’я громадян» на 2016-2020 роки
 6. Про затвердження розпоряджень голови районної ради,  прийнятих в міжсесійний період.
 7. Про надання дозволу виконуючому обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець К.П. на ведення годин педагогічної роботи.
 8. Про надання щорічної грошової винагороди директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній О.А.
 9. Про Порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання районної Програми охорони навколишнього природного середовища у Вінницькому районі на 2017-2020 роки.
 10. Про порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів районної Програми розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькому районі на 2017-2018 роки
 11. Про зняття з контролю рішень районної ради.
 12. Про розгляд листа Вінницької районної державної адміністрації від 22.08.2018 року №01-14/1770 щодо погодження проекту розпорядження голови Вінницької районної державної адміністрації «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік».
Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація