27 серпня проведена чергова апаратна нарада

27.08.18

Сьогодні, 27 серпня, в  кабінеті голови Вінницької районної державної адміністрації проведено чергову апаратну нараду, на якій начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники районних служб звітували про проведену за минулий тиждень роботу.

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Ходацька зазначила, що закінчився прийом заяв на повернення коштів по монетизації субсидій, подано майже 3,5 тис. заяв. Протягом минулого тижня профінансовано понад 2 млн. 300 тис. субсидій на житлово-комунальні послуги. 

Начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Інна Грига доповіла, що господарства району посіяли 2200 га озимого ріпаку. Проводиться підготовка грунту для посіву озимих зернових культур. Господарства проводять розрахунки за оренду земельних паїв. Нараховано 40 млн. грн. орендної плати, або 5,1% від розрахункової вартості землі.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Томусяк поінформувала, що триває підготовка шкіл до нового навчального року. Здійснюється забезпечення партами, дидактичним матеріалом та комп’ютерною технікою.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Юлія Кучер повідомила про забезпечення до 1-го вересня шкільною формою дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Головний лікар первинної медико-санітарної допомоги Вадим Пасічник зазначив, що на сьогодні 45% пацієнтів району заключили декларації з сімейними лікарями. В Якушинецькій СЗШ І-ІІІ проведено профілактичний огляд дітей.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд доручень окремим керівникам структурних підрозділів, установ та організацій району.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація