26 квітня - День пам'яті Чорнобильської катастрофи

26.04.21

Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

26 квітня 2021 року - 35 річниця аварії на Чорнобильській АЕС - найбільшої та найстрашнішої техногенної катастрофи людства. Минуло 35 років, але слід Чорнобиля чорною тінню і сьогодні затьмарює долі мільйонів наших співвітчизників. Відлуння цієї трагедії ми чуємо і донині: наслідки продовжують руйнувати світ та людські життя. Трагедія забрала тисячі життів, скалічивши долі і відібравши здоров’я, та залишила після себе біль і порожнечу.

Схиляємо голови перед неоціненним людським подвигом і висловлюємо глибоку подяку всім героям-чорнобильцям, які зробили крок назустріч біді, показавши світові зразок безмірного героїзму і мужності. Ми не маємо права забувати про самопожертву героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла задля збереження життя і здоров’я людства. І завдання наступних поколінь - зробити все можливе, аби ніколи не повторився жах Чорнобильської  катастрофи, а пам’ять про ті події, навчила цінувати мир, спокій та людське життя.

Шановні ліквідатори, щиро зичу Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська вдячність, повага та турбота за Вашу відданість та мужність!

 

З повагою

Голова Вінницької районної ради                                                 Ігор Шутак

 

 

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація