20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні

19.02.21

Небесна Сотня стала прикладом самопожертви в ім'я вищих ідеалів, одним із яких була гідність. Це уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості.

Цього дня ми вшановуємо пам’ять тих громадян, завдяки яким, сім років тому було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності на Майдані. Тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.

104 Героя Небесної Сотні отримали посмертно звання Героїв України, серед яких були і наші земляки з Вінниччини: 

Валерій Брезденюк загинув 18 лютого від снайперського пострілу в спину. На той час Валерію було 50 років. Він був підприємцем, писав картини, став фіналістом популярного телевізійного шоу «Україна має талант».

20 лютого вранці було поранено Леоніда Полянського. Лікарям не вдалося його врятувати. Леоніду було 38 років. Він працював залізничником. У нього залишилося двоє дітей.

20 лютого куля снайпера перервала життя 34-річного Максима Шимка саме в той час, коли він надавав допомогу пораненому товаришу. Максим захоплювався історією. Брав участь в історичних реконструкціях.

18 лютого був жорстоко вбитий «тітушками» 41-річний уродженець Хмільника Юрій Нечипорук. Він працював таксистом у Києві та активно підтримував Майдан. У Юрія залишилося двоє дітей – син і дочка.

15 лютого у київській лікарні після численних травм помер 27-річний Роман Оліх. У нього залишилися дружина, маленький син і мама.

Революція Гідності засвідчила: українці не просто обрали шлях до Європи, а й готові за нього боротися, відстоюючи власні права та свободи.

Герої не вмирають! Пам’ятаймо про жертовні серця Небесної Сотні, які до останнього подиху відстоювали свободу і незалежність нашої України!

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація