16 учасників бойових дій Другої світової війни залишилося у Вінницькому районі

12.05.20

Цьогоріч в Україні відзначили 75 років перемоги в Другій світовій війні - війні, яка стала суворим випробуванням для українського народу. Впродовж всієї війни він вів мужню боротьбу з нацистськими окупантами, відстоював у ній свою свободу і незалежність. На жаль, з кожним роком живих свідків цих жахливих подій стає все менше. Йде час, і наші герої відходять у вічність. Але пам'ять про них залишається назавжди. А поки ще є живі наші герої, їх потрібно берегти, шанувати і захищати. На сьогодні у Вінницькому районі живих легенд - учасників бойових дій Другої світової війни залишилось всього 16. Хочеться всіх привітати зі святом Перемоги з найкращими побажаннями здоров'я, миру, злагоди та сімейного затишку і назвати кожного поіменно:

Агрономічне: Іван Григорович Яковлєв (28.12.1925 р.н.)
Вінницькі Хутори: Федір Григорович Козлов (12.03.1921 р.н.).
Вороновицька об’єднана територіальна громада: Андрій Мартинович Микитюк (27.07.1927 р.н.)
Лаврівка: Степан Миколайович Кравчук (14.08.1927 р.н.)
Лука-Мелешківська ОТГ: Леонід Петрович Загороднюк (01.06.1926 р.н.);
Микола Петрович Костюк (25.11.1921 р.н.).
Малі Крушлинці: Іван Костянтинович Нікітюк (29.08.1927 р.н.)
Мізяківські Хутори: Петро Семенович Сорока (09.02.1927 р.н.)
Сокиринецька ОТГ:
с.Хижинці: Володимир Степанович Бабійчук (20.08.1925 р.н.);
Василь Володимирович Ільченко (22.03.1920 р.н.)
Сосонка: Василь Андрійович Кравчук (18.11.1926 р.н.)
Стрижавка: Микола Іванович Акальмаз (14.06.1927 р.н.)
Степан Сидорович Михальчишин (21.08.1925 р.н.)
Якушинецька ОТГ:
с. Лисогора: Григорій Іванович Волоський (18.04.1925 р.н.);
с.Майдан: Анатолій Петрович Медвєдєв (18.02.1929 р.н.)
с.Якушинці: Василь Сафронович Тацюк (07.02.1925 р.н.)

Цьогоріч річниця Перемоги відзначалась в карантинних реаліях. Але це не означає, що ми не повинні згадати про ветеранів. Депутат Вінницької обласної Ради Олександр Масленніков традиційно допомагає вітати учасників бойових дій: «На моє чітке переконання ми повинні пам’ятати та вшановувати подвиг наших дідів. Тому, я завжди радо відгукуюсь на прохання щодо допомоги, яка стосується наших ветеранів. Відтак, отримавши звернення голови Вінницької районної організації ветеранів Петра Василинича про виділення коштів для преміювання учасників бойових дій у Другій світовій війні, одразу відгукнувся. В умовах карантину урочистості цьогоріч було скасовано, проте привітання ветерани обов’язково отримають», - наголосив Олександр Масленніков.

Учасники бойових дій, котрі мешкають у Вінницькому районі, отримали до Дня Перемоги матеріальну допомогу та пам’ятні медалі «За бойові заслуги» до 75-річчя Перемоги над нацизмом.

Обласний обранець зауважив: «У цей день ми завжди щиро вітаємо наших ветеранів та згадуємо тих, чиє життя забрала війна. Вшановуємо дітей війни, які на своїх плечах несли тягар повоєнних років та піднімали країну з руїн. Важко знайти слова, якими можна було б передати вдячність за безсмертний подвиг переможців у тій жорстокій війні. Бажаю нині живущим ветеранам міцного здоров’я, злагоди у домівках та благополуччя».

Також, приємно зазначити, що депутат Вінницької обласної ради Олександр Масленніков вже декілька років поспіль дарує передплату на видання газети «Подільська зоря» учасникам бойових дій у Другій світовій війні та головам первинних ветеранських організацій, тим самим вшановуючи наших поважних ветеранів.

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація