14 ФАПів Вінницького району отримали глюкометри

15.08.17
Завдяки ініціативі депутата обласної Ради Олександра Масленнікова та співпраці медичних працівників протягом двох тижнів вдалось забезпечити глюкометрами 14 лікувальних закладsd населених пунктів Вінницького району.
 
 – Неодноразово до мене звертались медичні працівники населених пунктів виборчого округу із проханням забезпечити ФАПи глюкометрами, - розповідає Олександр Масленніков. – Вирішив підійти до проблеми комплексно. Отримавши звернення, перенаправив їх керівництву обласного ендокринологічного центру, через кілька тижнів отримали результат - 14 глюкометрів і по 125 діагностичних стрічок до кожного. Дякую керівнику центру Пилипу Прудиусу за розуміння і співпрацю. Отримавши апарати, негайно вирушив доставити їх за призначенням по населених пунктах.
 
Завдяки сприянню Олександра Масленнікова глюкометри отримали ФАПи Агрономічного, Ксаверівки, Зарванців, Медвежого Вушка, Майдану, Махнівки, Лисянки, Ільківки, Горбанівки, Рівця, Некрасового, Широкої Греблі, Бохоників, Пултівців.
 
 
Наявність глюкометрів у ФАПах вказаних населених пунктів дозволить мешканцям без проблем провести діагностику рівня цукру в крові на місцях.
 
Депутат обласної Ради особисто завітав до ФАПу села Агрономічне, аби вручити глюкометр. Завідувач ФАПом Ніна Столяр подякувала за турботу та розповіла про інші проблеми, які потребують нагального  вирішення.
 
У Бохониках керівник медичної установи Юлія Діденко також дякувала депутату за аппарат. Відтепер тут матимуть два глюкометри - один аппарат Олександр Масленніков придбав раніше за власні кошти.
 
В Ільківській сільській раді Олександра Георгійовича зустрічали очільниця громади Тетяна Петровська та завідувач ФАПом Наталія Стоцька.
 
– До цього часу ми не мали у ФАПі глюкометра, тож людям доводилось їздити у місто, аби зробити діагностику, - розповідає медичний працівник, - а це не зручно, та і часу займає багато. Тож нерідко люди відкладали проведення аналізу, а це вкрай небезпечно, адже цукровий діабет дуже підступна хвороба.
 
Також, особисто Олександр Масленніков вручив глюкометри керівникам ФАПів Валентині Поплавській (Медвеже Вушко), Олесі Коберник (Ксаверівка) та лаборанту Оксані Куляк (Некрасове).
 
Апарати, що залишились, депутат доставив у КЗ "Вінницькийц районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Вінницької районної ради його керівнику Вадиму Пасічнику, аби той за нагоди передав керівникам решти ФАПів.
Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація