04 грудня вперше засідатиме постійна комісія районної ради з питань фінансів, бюджету та планування соціально-економічного розвитку

03.12.20

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

04 грудня 2020 року об 11 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань фінансів, бюджету та планування соціально-економічного розвитку, на якому буде розглянуто наступні питання:                                                            

1. Про затвердження договорів  на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період.

2. Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року.

3. Про внесення змін до районної Програми забезпечення виконання Вінницькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Вінницькою районною радою та інших повноважень на 2019-2021 роки.

4. Про зарахування невід’ємних поліпшень (капітального ремонту) в рахунок орендної плати.

5. Про преміювання директора Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяна Андрія Олександровича.

6. Про доручення голові  Вінницької районної ради укладати в міжсесійний період договори та інші цивільно-правові угоди.

7. Про доручення голові районної ради здійснювати в міжсесійний період повноваження щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

8. Про затвердження статуту Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Вінницької районної ради.

9. Про затвердження структури та чисельності працівників Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Вінницької районної ради.

10. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради на 2021 рік.

11. Про розгляд листа Департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації від 10.11.2020 року  щодо відшкодування коштів в сумі 27158,92 грн.

12. Про розгляд листа Вінницької районної державної адміністрації від 02.12.2020 року  №01-33/1919 щодо погодження проекту розпорядження Вінницької райдержадміністрації «Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік».

13. Про визнання рішень районної ради такими, що втратили чинність.

14. Про зняття з контролю рішень районної ради.

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація