Біографічна довідка

Голова Вінницької районної ради

ЗАКРЕВСЬКА ТЕТЯНА ПЕТРІВНА

Народилась 12 лютого 1970 року в с.Медвеже Вушко Вінницького району Вінницької області.

У 1985 році закінчила вісім класів Медвеже-Вушківської СЗШ І-ІІ ст. та поступила до Коростишівського педагогічного училища Житомирської області, яке закінчила в 1989 році.

У 1989 році поступила до Вінницького педагогічного інституту, який закінчила у 1993 році, отримавши кваліфікацію спеціаліста «Вчитель молодших класів».

У 1994 році була прийнята на роботу до Медвеже-Вушківської СЗШ І-ІІІ ст. на посаду вихователя ГПД.

У 1995 році перейшла працювати до Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст. учителем початкових класів.

У 2001 році була призначена на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст. і в цьому ж році поступила на заочне відділення Вінницького державного педагогічного університету на спеціальність «Математика». У 2005 році здобула кваліфікацію вчителя математики.

З 2001 року по 31 березня 2020 року була заступником директора з навчально-виховної роботи Некрасовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

З 2004 року - член партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», була депутатом Вінницької районної ради V та VI скликань, а в 2015 році вже втретє обрана депутатом Вінницької районної ради VII скликання.

31 березня 2020 року обрана головою Вінницької районної ради VII скликання. До обрання головою в районній раді очолювала постійну комісію з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров'я.

Одружена. Має двох доньок. 

Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація