Біографічна довідка

 

Голова Вінницької районної ради

СІТАРСЬКИЙ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Вже третє скликання Вінницьку районну раду очолює Сергій Миколайович Сітарський.

Народився 11 липня 1968 року в місті Арциз Одеської області.

У 1985 році закінчив Вінницьку середню загальноосвітню школу.

У 1991 році закінчив Одеський інститут народного господарства за спеціальністю бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності та отримав кваліфікацію економіста.

У 2011 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління у сфері національної безпеки» та здобув кваліфікацію магістр державного управління.

Упродовж 2011 – 2015 років навчався в аспірантурі без відриву від виробництва на кафедрі глобалістики, євроінтеграції та управління національною безпекою Національної академії державного управління при Президентові України.

Трудову діяльність розпочав у 1991 році у Вінницькій державній податковій інспекції на посаді, спочатку, державного податкового інспектора, згодом старшого державного податкового інспектора.

У період 1993-1994 років працював у авіапідприємстві «Вінницький авіаційно-спортивний загін» на посаді головного бухгалтера.

З 1994 по 1998 рік працював на посаді директора аудиторського підприємства «Бюро аудиторських послуг» міста Вінниці.

1998 – 2005 рік, працював на посаді директора сільгосппереробного підприємства «Млин» в селі Якушинці Вінницького району.

В травні 2006 року обраний головою Вінницької районної ради Вінницької області 5 скликання. Обіймав дану посаду до кінця скликання, листопада 2010 року.

В листопаді 2010 року обраний заступником голови Вінницької районної ради Вінницької області 6 скликання. Обіймав дану посаду до квітня 2012 року.

З січня 2013 року по березень 2014 року працював помічником-консультантом народного депутата України А.М.Павловського.

В березні 2014 року обраний головою Вінницької районної ради Вінницької області 6 кликання. Обіймав дану посаду до кінця скликання, листопада 2015 року.

В листопаді 2015 року втретє обраний головою Вінницької районної ради Вінницької області 7 скликання, де працює по теперішній час.

Загальний стаж державної служби понад 15 років.

З метою набуття практичних знань та навичок з теми дисертаційного дослідження, працюючи на базовому, проміжному і регіональному рівнях місцевого самоврядування постійно застосовує отримані знання на практиці вирішуючи і запобігаючи великій кількості конфліктних ситуацій, які виникають на місцях. Приймаючи участь у всіх місцевих виборчих компаніях починаючи з 2006 року, та долучаючись до парламентських та президентських виборчих компаній, вивчає і спостерігає як змінюється відношення виборців до влади, і яким чином змінюється влада реагуючи на настрої громадян. Також отриманні знання застосовує в практичній роботі як керівник органу місцевого самоврядування, працюючи з громадськими організаціями різного спрямування.

В липні 2018 року захистив дисертацію та здобув науковий ступінь кандидата наук з державного управління.

Діяльність районної ради під головуванням Сітарського С.М. спрямовується на здійснення дієвого контролю за виконанням прийнятих рішень і довгострокових програм. Основною для Сергія Миколайовича є співпраця з органами виконавчої влади, активна взаємодія із сільськими та селищними радами, об'єднаними громадами, політичними партіями та громадськими організаціями. Рада працює ефективно, злагоджено, сприяє консолідації спільних зусиль у подоланні проблем територіальних громад, вирішенню питань їхньої життєдіяльності.

На думку Сергія Миколайовича, робота кожного повинна бути побачена й оцінена, адже це підштовхує до руху вперед і спонукає працювати краще.

Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація