30 сесії

Порядок денний
30  сесії районної ради 7 скликання

27 липня 2017 року

Результати поіменного голосування 30  сесії
районної ради 
7 скликання - у форматі .rar

у форматі .zip 

Дата оприлюднення рішень:  28 липня 2017 року

1.  №198 Про районну Програму забезпечення виконання рішень судів на 2017-2020 роки - знято з контролю.

2.№199 Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

3. №200 Про внесення змін до рішення 1 сесії районної ради 7 скликання №8 від 12.11.2015 року «Про положення про постійні комісії районної ради 7 скликання.

4. №201 Про затвердження Положення про встановлення надбавок до заробітної плати за високі досягнення у праці учителям, які підготували призерів обласних олімпіад.

5. №202 Про встановлення надбавки за складність, напруженість в роботі директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну А.О. - знято з контролю. 

6. №203 Про затвердження акту приймання-передачі майна, що передається з спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вінницького району у комунальну власність Деснянської територіальної громади.   

7. №204 Про затвердження акту приймання-передачі майна, що передається з спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вінницького району у комунальну власність Гавришівської територіальної громади.

8. №205 Про затвердження акту приймання-передачі майна, що передається з спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вінницького району у комунальну власність Агрономічної територіальної громади.

9. №206 Про затвердження акту приймання-передачі майна, що передається з спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вінницького району у комунальну власність Малокрушлинецької територіальної громади.

10. №207 Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, балансоутримувачем якого є відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації 

11. №208 Про внесення змін до рішення 27 сесії районної ради 7 скликання № 139 від 30.05.2017 року «Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, балансоутримувачем якого є відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації» - знято з контролю. 

12. №209 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Яловлюка Олексія Олександровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великокрушлинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

13.  №210 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить Горбачу Валентину Михайловичу і знаходиться за адресою: Вінницька область, Вінницький район, Агрономічна сільська рада, масив «Барське шосе», СТ «Меліоратор», діл. 41

14. №211 Про зняття з контролю рішень районної ради.

15. №212 Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року.

16. №213 Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 7 скликання №54 від 28 лютого 2017 року «Порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання районної Комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року» - знято з контролю.

17. №214 Про затвердження актів приймання-передачі майна, що  передається з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Сокиринецької об’єднаної територіальної громади.

18. №215 Про внесення змін до рішення 27 сесії районної ради 7 скликання №158 від 30.05.2017 року «Про ліквідацію Комунального закладу «Вороновицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Вінницького району Вінницької області».

19. №216 Про  передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у  комунальну власність Вороновицької об’єднаної територіальної громади - знято з контролю. 

20. №217 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що перебуває в оренді ТОВ «Ольга» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

21. №218 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ТОВ «Ольга» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація