35 сесія

                                          Порядок денний                                        

35 позачергової сесії районної ради 6 скликання

29 грудня 2014 року

1. №367 Про Програму приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вінницького району  на 2014 - 2016 роки - знято з контролю.

2. №368 Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ФОП Пращук Валентини Володимирівни для влаштування закладу громадського харчування на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

3.№369 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ДП «Автомобіліст-Маяк» ПАТ «Маяк» для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій, на території Якушинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

4.№370 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, для ведення особистого селянського господарства Кравчука Андрія Петровича на території Вінницько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

5. №371 Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення  садівництва площею 0,0800 га, яка перебуває  у власності громадянина Шубіна Романа Івановича, розташована за межами населеного пункту на території Лаврівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

6. №372 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду Вороновицькому психоневрологічному інтернату для ведення підсобного сільського господарства за рахунок земель запасу (державної власності) сільськогосподарського призначення на території Комарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

7. №373 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, для ведення садівництва площею 0,0414 га, яка  перебуває у власності громадянки Зайцевої Галини Іванівни, розташована в СТ «Радуга», діл.№10 масиву «Писарівський» на території Вінницько – Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

8.  №374 Про внесення змін до рішення 25 сесії районної ради 6 скликання №2 від 03 лютого 2014 року «Про районний бюджет на 2014 рік» (із змінами).- знято з контролю.

9. №375 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для ведення садівництва Варварського Вячеслава Полікарповича, розташована в ОСТ «Барський масив» СТ «Діамант», діл.321 на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області.

10. №376 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягають відведенню в оренду ФОП Покляцькому Сергію Миколайовичу на території Сосонської сільської ради (за межами населеного пункту) Вінницького району Вінницької області.

11. №377 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягають відведенню в оренду ФОП Фінклеру Валентину Миколайовичу на території Сосонської сільської ради (за межами населеного пункту) Вінницького району Вінницької області.

12. №378 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ФГ «Фоса-Д» для будівництва приміщень для зберігання техніки, розташованої на території Писарівської сільської ради, за межами населеного пункту Вінницького району Вінницької області.

13. Про підтримку звернення Мурованокуриловецької районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про внесення змін до Земельного Кодексу України щодо передачі повноважень з надання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності – рішення перенесено на доопрацювання.

14. №379 Про надання дозволу на використання у 2015 році невикористаної субвенції за 2014 рік. - знято з контролю.

15. №380 Пронадання дозволу на виплату відрядження Комарчук Г.М.- знято з контролю.

 

Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація