32 сесія

Порядок денний

32 чергової сесії районної ради 6 скликання

09 жовтня 2014року

1. №212 Про стан виконання заходів Програми розвитку позашкільної освіти Вінницького району на 2012-2014 роки.- знято з контролю.

2. №213 Про стан виконання заходів Комплексної програми захисту прав та інтересів дітей у Вінницькому районі на 2012-2016 роки - знято з контролю.

3. №214 Звіт редактора Комунальної організації «Редакція вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованої організації та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району та майнового стану організації за 2013 рік. - знято з контролю. 

4. Про виконання виробничої програми Комунального підприємства «Саланг» Вінницької районної ради  на 2013 рік та затвердження відповідної програми на 2014 рік – перенесено на доопрацювання.

5. №215 Про Програму хімічної меліорації кислих ґрунтів у Вінницькому районі на 2014 - 2018 роки - знято з контролю.

6.№216 Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вінницького району на 2014 рік.- знято з контролю.

7.№217 Про внесення змін до районної Програми місцевих стимулів для медичних працівників Вінницького району на 2012-2014 роки.- знято з контролю.

8. №218 Про виконання рішення 7 сесії районної ради 6 скликання № 162 від 16.06.2011 року «Про  стан виконання Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» на території Вінницького району.- знято з контролю.

9.  №219 Про результати роботи тимчасової комісії по вивченню питання про погодження передачі земель Вінницького району.- знято з контролю.

10. №220 Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 6 місяців 2014 року.- знято з контролю.

11. №221 Про внесення змін до рішення 25 сесії районної ради 6 скликання №2 від 03.02.2014 року «Про районний бюджет на 2014 рік».- знято з контролю.

12.№222 Про затвердження розпорядження голови Вінницької райдержадміністрації, прийнятого в міжсесійний період - знято з контролю.

13. №223 Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих  в міжсесійний період.

14. №224 Про затвердження договорів та угоди на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період.- знято з контролю.

15. №225 Про затвердження списку присяжних - знято з контролю.

16. №226 Про внесення змін до Плану роботи районної ради на 2014 рік.- знято з контролю.

17. №227 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються у власність (шляхом викупу) ФОП Барцьось Тетяні Володимирівні для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

18. №228 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для ведення садівництва Коломієць Наталії Дмитрівни, розташована в СТ «Першотравневий», діл. 101 на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області.

19. №229 Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді ПрАТ «Вінницяоблпаливо» для комерційного використання на території Вороновицької селищної ради Вінницького району Вінницької області.

20. №230 Про затвердження  технічної з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що надається в оренду із земель водного фонду, ПП «Агропромислова приватна фірма «СП» для рибогосподарських потреб, на території Комарівської сільської ради  Вінницького району Вінницької області.

21. №231 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. П`ятаку Василю Петровичу для ведення фермерського господарства, розташованої на території Степанівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

22. №232 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебувала на умовах оренди ТОВ «Агроград В» та передана в суборенду ТОВ «Гавришівське» для ведення підсобного сільського господарства на території Гавришівської сільської ради Вінницького району Вінницької області».

23. №233 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ФО-П Діденку Андрію Петровичу із земель водного фонду Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області».

24. №234 Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди громадянці Басістій Світлані Леонідівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Широкогребельської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

25. №235 Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,2000 га, яка перебуває у власності громадянина Слезя Михайла Васильовича, розташована за межами населеного пункту  на території Гуменської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

26. №236 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  для ведення садівництва гр. Слабого Володимира Кириловича розташованої на території Вінницько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

27. №237 Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в постійному користуванні Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія» для розміщення лікувальних приміщень та господарських споруд за межами населеного пункту с.Бохоники на території Бохоницької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

28. №238 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для індивідуального садівництва гр.Калінічеву Миколі Євстигнійовичу, що розташована в СДТ  «Писарівський» СТ «Радуга-3», діл.№19 на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

29. №239 Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна - частини вбудованого приміщення, загальною площею 18,0 кв. м., що знаходиться на І поверсі вестибюлю поліклініки, за адресою м. Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 92 і є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

30. №240 Про затвердження списків вихованців груп відділень Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради» на 2014 - 2015 навчальний рік. - знято з контролю. 

31. №241 Про затвердження Плану комплектування відділень Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради» на 2014 - 2015 навчальний рік. - знято з контролю. 

32. №242 Про затвердження плану роботи Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради» на 2014 - 2015 навчальний рік.- втратило чинність.

33. №243 Про затвердження обсягу навантаження тренерів - викладачів Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради» на 2014 - 2015 навчальний рік.- знято з контролю.

34. №244 Про внесення змін до рішення 24 сесії районної ради 6 скликання №557 від 17.12.2013 року «Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, які передаються в оренду в 2014 році» - знято з контролю.

35. №245 Про затвердження договорів, укладених Комунальним закладом «Вінницький районний медичний центр первинної медико - санітарної допомоги» Вінницької районної ради в міжсесійний період.

36. №246 Про затвердження базової мережі закладів культури Вінницького району.

37. №247 Про надання дозволу директору Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвері О.С. на ведення годин педагогічної роботи.- знято з контролю.

38. №248 Про надання дозволу директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Маціпурі Л.П. на ведення годин педагогічної роботи. - знято з контролю. 

39. №249 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Лаврівської територіальної громади. - знято з контролю.

40. №250 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Сосонської територіальної громади.- знято з контролю.

41. №251 Про затвердження акта приймання - передачі майна, що передається з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Мізяківсько - Хутірській територіальній громаді.

42. №252 Про надання щорічної грошової винагороди директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр заколів освіти» Вінницької районної ради Маціпурі Л.П. - знято з контролю.

43. №253 Про погодження невикористаних днів основної щорічної відпустки директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Мацірупі Л.П.- знято з контролю.

44. №254 Про преміювання директора Комунального закладу «Дитячо - юнацька  спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяна А.О. та його заступників з навчально - тренувальної роботи Скорищенко С.О., з адміністративно - господарської роботи Шаповалу А.О. - знято з контролю.

45. №255 Про внесення змін до Структури Комунальної організації «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська Зоря» Вінницької районної ради - знято з контролю.

46. №256 Про надання щорічної грошової винагороди директору Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвері О.С. - знято з контролю. 

47. №257 Про надання дозволу відділу культури і туризму Вінницької райдержадміністрації на придбання майна для закладів культури району. - знято з контролю. 

48. №258 Про зняття з контролю рішень районної ради.

49. №259 Про внесення змін до районної Програми «Репродуктивне здоров’я до 2015 року» - знято з контролю.

50. №260 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що надається на умовах оренди Оліщуку М.І. для комерційного використання – розміщення закладу громадського харчування на території Якушинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

51. №261 Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення садівництва, які перебувають у власності громадянки Каменєвої Світлани Володимирівни, розташовані в масиві «Писарівський» СТ «Здоров’я», за межами населеного пункту на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

52. №262 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності Пилипчика Василя Митрофановича для ведення садівництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

53. №263 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається у власність (шляхом викупу) ФОП Тузенко Людмилі Михайлівні для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на території Стрижавської селищної ради  Вінницького району Вінницької області.

54. №264 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається у власність (шляхом викупу) ПП «Агротехпостач» плюс» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

55. №265 Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки для індивідуального садівництва площею 0,0507 га, яка перебуває у власності громадянина Кіщенка Костянтина Сергійовича, розташована в СТ «Садівничий масив Лука-Мелешківська» СТ «Енергетик», діл.92 (за межами населеного пункту) на території Луко- Мелешківської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

56. №266 Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що відводиться у власність шляхом викупу приватному малому підприємству «Геліка» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств іншої промисловості (виробництво меблів) територія Вінницької-Хутірської сільської ради, за межами населеного пункту Вінницького району Вінницької області.

57. №267 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду ПП «Чумацький шлях» для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

58. №268 Про затвердження  технічної  документації із нормативної  грошової оцінки земельної ділянки для індивідуального садівництва площею 0,0735 га, яка перебуває у власність громадянина Веруша Віктора Павловича, розташована в СГТ «Десенка» (за межами населеного пункту) Сосонської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

59. №269 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для ведення садівництва Гулеватого Дмитра Яковича на території СГМ  «Десенка» Сосонської сільської ради Вінницького району  Вінницької області.

60. №270 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для індивідуального садівництва ПП «Поділля Капітал Інвест» на території Вінницько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

61. №271 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки ведення особистого селянського господарства ПП «Поділля Капітал Інвест» на території Вінницько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

62. №272 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що надається на умовах оренди Хаджинову Максиму Геннадійовичу для сінокосіння на території Якушинецької сільської ради (за межами населеного пункту) Вінницького району Вінницької області.

63. №273 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки із земель запасу водного фонду, право оренди якої виставляється на земельні торги (аукціон) для рибогосподарських потреб, на території Медвеже-Вушківської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

64. №274 Про надання дозволу Комунальній установі «Вінницький районний Трудовий архів» Вінницької районної ради на придбання персональних комп’ютерів та пристроїв до них.- знято з контролю.

65. №275 Про поділ земельної ділянки.

66. №276 Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькому районі на 2014-2015 роки. - знято з контролю.

67. №277 Про надання дозволу Вінницькій районній раді на придбання ксерокса.- знято з контролю.

68. №278 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Малокрушлинецької територіальної громади.- знято з контролю.

69. №279 Про встановлення адреси - будівлі гаража, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району - знято з контролю.

70. №280 Про затвердження додаткової угоди №1/24 від 19.09.2014 року до договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або індивідуального) майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району №133/14 від 28.05.2014 року - знято з контролю.

71. №281 Про затвердження акта приймання - передачі майна, що передається з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Лаврівської територіальної громади.

72. №282 Про надання дозволу відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації на передачу в суборенду частини нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району - знято з контролю.

73. №283 Про затвердження акта приймання - передачі майна, що передається з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Вороновицькій територіальній громаді.

74. №284 Про внесення змін до районної комплексної Програми енергозбереження Вінницького району на 2014 - 2017 роки - знято з контролю.

Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація