31 сесія

Порядок денний

31 позачергової сесії районної ради 6 скликання

22.09.2014 року

1. №201 Про передачу нерухомого майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Вороновицької селищної ради (будівля хірургічного корпусу смт. Вороновиця). - знято з контролю.

2. №202 Про внесення змін до рішення 25 сесії районної ради 6 скликання №2 від 03.02.2014 року «Про районний бюджет на 2014 рік».- знято з контролю.

3. №203 Про внесення змін до районної Програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях на 2013 - 2017 роки - знято з контролю.

4. №204 Про внесення змін до Єдиної правоохоронної Програми Вінницького району на 2011 - 2014 роки.- знято з контролю.

5. №205 Про внесення змін до районної комплексної Програми подолання та запобігання бідності, соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та підтримки діяльності громадської організації ветеранів війни України на періоддо 2020 року. - втратило чинність

6. №206 Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення садівництва площею 0,0404 га, яка перебуває у власності громадянки Кашкевіч Ніни Костянтинівни, розташована за межами населеного пункту СТ «Авіатор», діл. 31 на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області.

7. №207 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається у власність (шляхом викупу) ТОВ «Поділля -Продукт» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

8. №208 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається у власність (шляхом викупу) ТОВ «Сталькон-Інвест» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються у власність (шляхом викупу) ФОП Барцьось Тетяні Володимирівні для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області – питання перенесено на чергову сесію районної ради.

10. №209 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються у власність (шляхом викупу) ФОП Іолтуховському Ігору Аксентійовичу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

11. №210 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для ведення садівництва Хайкова Івана Дмитровича, розташована в ОСТ «Барський масив», СТ «Маяк», 5 на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області.

12. №211 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки комерційного використання що перебуває у власності Шевчука Василя Миколайовича для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на території Бохоницької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

 

Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація