25 сесія

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 
25 чергової сесії районної ради 6 скликання

03 лютого 2014 року

1. №1 Про вимоги депутатів районної ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода», фракцій районної ради політичних партій «ВО «Батьківщина» та «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

2. №2 Про районний бюджет на 2014 рік.- знято з контролю.

3. №3 Про комплексну районну Програму розроблення та оновлення містобудівної документації (схеми планування території району та генеральних планів населених пунктів) Вінницького району Вінницької області на 2014 - 2018 роки - знято з контролю.

4. №4 Про внесення змін до районної комплексної Програми подолання та запобігання бідності, соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та підтримки діяльності громадської організації ветеранів війни України на період до 2020 року. - втратило чинність

5. Про внесення змін до Єдиної правоохоронної Програми Вінницького району на 2011 - 2014 роки – перенесено на наступну чергову сесію.

6. №5 Про порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів «Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькому районі на 2014 - 2015 роки» - знято з контролю.

7. №6 Про порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів «Програми управління майном, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району на 2014 - 2015 роки» - знято з контролю.

8. №7 Про внесення змін до рішення 1 сесії районної ради 6 скликання №7 від 12.11.2010 року «Про утворення постійних комісій районної ради, обрання їх складу та голів постійних комісій».

9. №8 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що перебуває в постійному користуванні Вінницької центральної районної клінічної лікарні.

10. №9 Про звернення до Департаменту охорони здоров’я та курортів Вінницької облдержадміністрації про виділення коштів на утримання Вінницької центральної районної клінічної лікарні. - знято з контролю. 

11. №10 Про затвердженнятехнічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що належить на умовах оренди фізичній особі - підприємцю Купінському А.І. для експлуатації будівель і споруд по виробництву залізобетонних пам’ятників по вул. Енергетичній, 9 (за межами населеного пункту) на території Стрижавської селищної ради Вінницького району, Вінницької області.

12. №11 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, що надаються на умовах оренди ТОВ «Струм - Агро» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бохоницької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

13. №12 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ТОВ «Авіакомпанія «У - АВІА» для надання послуг у сільському господарстві - розміщення, обслуговування та експлуатації аеродрому для обприскування сільськогосподарських культур з повітря та забезпечення польотів малих повітряних суден, розташованої на території Степанівської сільської ради, за межами населеного пункту, Вінницького району Вінницької області.

14. №13 Про погодження клопотання Приватного акціонерного товариства «Будматеріали» щодо надання спеціального дозволу на  користування надрами з метою  видобування суглинків для виробництва цегли, на території Луко - Мелешківської сільської ради, Вінницького району, Вінницької області.- втратило чинність.

15. №14 Про затвердження зміни меж населеного пункту с. Гавришівка на території Гавришівської сільської ради Вінницького району, Вінницької області.

16. №15 Про визнання таким, що втратило чинність рішення 23 сесії районної ради 6 скликання №509 від 24 жовтня 2013 року «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ФОП Вихристюку І.І. для комерційного використання, розташованої на території Якушинецької сільської ради, за межами населеного пункту Вінницького району, Вінницької області».

17. №16 Про участь у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2014 року. - знято з контролю.

18. №17 Про затвердження списку народних засідателів.

19. №18 Про призначення на посаду директора Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради» - знято з контролю.

20. №19 Про встановлення посадового окладу директору Комунального підприємства «Саланг» Вінницької районної ради Настоящему В.А. - знято з контролю.

21. №20 Про встановлення надбавки, преміювання голові районної ради Щербатому С.К., заступнику голови Вінницької районної ради Земелевій Л.А.

22. №21 Про встановлення завідувачу Комунальної установи «Вінницький районний Трудовий архів» Вінницької районної ради Бякіну С.І. надбавки за складність, напруженість у роботі.- знято з контролю.

23. №22 Про встановлення директору Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвій О.В. надбавки за складність, напруженість у роботі.- знято з контролю.

24. №23 Про встановлення головному лікарю Комунального закладу «Вінницький районної медичний центр первинної медико - санітарної допомоги» Вінницької районної ради Шереметі Ю.П. та його заступникам з економічних питань Гринішину А.А., з медичного обслуговування населення Омелянській Л.П. надбавки за складність, напруженість у роботі.- знято з контролю.

25. №24 Про встановлення надбавки за складність, напруженість в роботі директору Комунального закладу «Дитято - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну А.О. та заступнику з навчально - тренувальної роботи Скорищенко С.О.- знято з контролю.

26. №25 Про встановлення надбавок виконуючій обов’язки директора Комунальної  установи  «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Маціпурі Л.П.- знято з контролю.

27. №26 Про встановлення надбавок директору Комунального закладу  «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвері О.С.- знято з контролю.

28. №27 Про віднесення Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради до групи за оплатою праці.- знято з контролю.

29. №28 Про віднесення Комунальної установи «Вінницький районний Трудовий архів» Вінницької районної ради до групи за оплатою праці.- знято з контролю.

30. №29 Про встановлення директору Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради тарифного розряду з оплати праці.- знято з контролю.

31. №30 Про внесення доповнень до Положення про преміювання працівників Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради, затвердженого рішенням 32 сесії районної ради 5 скликання №174 від 22.12.2009 року.

32. №31 Про затвердження плану роботи Комунальної установи «Вінницькій районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради.- знято з контролю.

33. №32 Про затвердження річного плану роботи Комунальної установи «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради на 2014 рік.- знято з контролю.

34. №33 Про внесення змін до Плану комплектування відділень Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради, затвердженого рішенням 22 сесії районної ради 6 скликання №483 від 17.09.2013 року.- знято з контролю.

35. №34 Про внесення змін до списків вихованців груп відділень Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради, затверджених рішенням 22 сесії районної ради 6 скликання №482 від 17.09.2013 року.- знято з контролю.

36. №35 Про внесення змін в обсяг навантаження тренерів - викладачів Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради на 2013 - 2014 навчальний рік, затверджений рішенням 22 сесії районної ради 6 скликання №481 від 17.09.2013 року.- знято з контролю.

37. №36 Про внесення доповнень  до додатку 2 до рішення 24 сесії районної ради 6 скликання №557 від 17.12.2013 року «Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, які передаються в оренду в 2014 році» - знято з контролю.

38. №37 Про надання дозволу на розміщення в приміщенні Агрономічненської СЗОШ І - ІІІ ст., що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, відділу освіти Вінницької райдержадміністрації, який є балансоутримувачем даного майна - знято з контролю.

39. №38 Про затвердження акта приймання - передачі майна, що передається з комунальної власності Комарівської територіальної громади в спільну власність територіальних громад сіл, селищ району.

40. №39 Про затвердження акту приймання - передачі частини приміщення ІІ поверху інфекційного корпусу, що передається з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у державну власність.

41. №40 Про передачу металопластикових вікон з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Широкогребельської територіальної громади.- втратило чинність.

42. №41Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Лаврівської територіальної громади.- знято з контролю.

43. №42 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, що надається на умовах оренди Прокопняку О.І. для ведення фермерського господарства на території Сокиринецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

 

Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація